bugün

entry'ler (65)

daniel adında peygamber olması

ilgili peygambere burdan ulaşılabilir.

gelmiş geçmiş en güzel türk kızı

berrak tüzünataç.

bir kadının tüm alışkanlıklarını değiştirmek

kendinize öyle aşık etmek ki hayatını değiştirmek. alışkanlıklarını değiştirmek, davranışlarını değiştirmek. öyle güzel konuşmak ki misal sevmediği hatun kelimesini sizden duyduğunda kıulağına güzel gelmesi gibi.
not: hiç üzmeyeceğinizden emin olduğunuz bayanlarda deneyin, karaktersizliğin lüzmü yok.

yalnızlar da mutlu olabilir mi sorunsalı

Her mutlu olduğumda o aklıma gelmiyorsa neyleyeyim mutluluğu.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Opeth - drappery falls.

iz bırakan cümleler

Güneşe gideceksek gözlerimi kısayım, bende migren var.

tanımadığın biriyle konuşmaya ihtiyaç duymak

Kendindeki degisimleri mentalitesini cevrenizdeki insanlara gostermek bir hayli zordur bu yüzden insanlar yeni tanıştıkları insanlarla daha rahat konusurlar.

Not: Telefonla konusmak isteyen herhangi bi kiz arkadasimiz kutumu yesillendirebilir.

hangi meslek mensubu daha iyi sevişir

makina mühendisleri tabiiki de. düşünsene sana tanjant 60la dayadığımı.

ulan daha güzelini bulurum diye sevgili yapmamak

herhangi biriyle sevgili olup daha iyisiyle tanışma fırsatı olduğunda sevgilini bırakmaktan kötü değildir.

uuratim

en son ne zaman seviştiniz entrysiyle kırmış geçirmiş yazardır. hoşgelmiş.

taksiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaau

zamanında simitçidir.

hiç ilgilenmiyormuş gibi yapan ama aşık olan kız

erkeğini kaybettiğinde dökülmeye başlar ama iş işten geçmiştir. belki ağlar özür diler genel replikleri -ben bilemedim böyle olacağını seni kaybetmek istemediğim için yaptım.- dır lakin malayani sözleri tabii ki de bir erkeği etkileyip -oh aşkım ben de seni seviyorum.- gibi bir sözcükle geri döndürmeyecektir. o yüzden seviyorsanız ne abartıp her şeyi berbat edin, ne de tamimiyle karşınızdakini köpekleyin.

meme ucunu belli eden hatun

vurdu... aa yeter lan soğuk iklimin kızıdır beyler her şeye bir anlam yüklemeyin artık (bkz: swh)

çok sevdiği halde sevgilisini terk eden insan

1 sene sonra her şey yerli yerine, zihni ona oyun oynamadığında pişman olacak insandır. ergenliğine libidosunu kontrollemeye başladığında sevmenin cinsellikten daha önemli olduğunu anlayacaktır.

closer

müthiş bir opeth şarkısı.

edit: (bkz: yaran yanlış okumalar)

edit2: abi bu gece neler oluyor bana. opeth - closure.

küfür eden kızın iticiliği

bana doğru itilmiştir.

aşka inanmayan kız

üzülmüştür. üzen biri olmuştur, hayatında düzgün birine denk gelme şansını yakalayamamıştır, emek verin özen gösterin emin olun size güvendiği vakit sonsuza giden bir ilişkiniz olacaktır.

şiir

Uyuyan yaprakların çatısı altında
Ve ağaçlar rüyalara daldığında
Ormanlar yeşil ve serinken
Ve rüzgar batıdayken
Geri dön bana
Geri dön bana…
Ve de ki “En güzeli senin ülken”

güzel bir ent şiiri.

yakışıklılara bedava diyen tartıcı çocuk

yaşlılara bedava diyen tartıcı çocuk diye okuyup hüzünlendim, takdir edecektim ki.
(bkz: yaran yanlış okumalar)

dili dışarıda fotoğraf çekenleri dövme isteği

enteresandır hayatı tiye alma biçimidir, belki üzüntüsünün maskesidir belki gerçekten eğlenmek istiyordur. belki fotoğrafı trollüyordur belki kimin ne dediğini, diyeceğini düşünmüyordur. hala davranışları eleştirmek için çok mu erken yoksa umursamamazlık için çok mu geç kaldık.