entry'ler (14)

yılbaşını sevdikleri olmadan tek başına geçirmek

soba başında kimsesiz uyuyarak geçirilen, hatta ananenn bi ara kalk hadi yeni yıla giriyoruz dediğinde ironiiik duygulara kapıldığın güzide bir gündür, tek başına geçirdiğin yılbaşı.

tekleyen zippo nun karizmada açtığı derin yara

tekleyen zippo'nun karizmada açtığı derin yara diye bir şey artık yoktur. Zamane dokunmatik telefonlarda zippo vardır. Teklemez, sönmez, bitmez.. Not:kullanmadan önce şarjı kontrol et yoksa işte o zaman gerçekten derin yara karizmanda beliriiir.

sayısalcı

Sayısalcı olmak, yorgun argın eve geldiğinde tv'nin karşısında, kucağına yemeğini aldığın tam dinlenme moduna geçtiğin anda tv kumandasının karşı koltukta olduğunu farkettiğin an kadar ironiktir. işte öyle bir şey..

anarşistim deyip hatun kaldırmak

Liselerde genelde hava atmak için erkeklerin kullandığı "anarşistim" lafının uygulamaya sokulmuş halidir. Hoş değildir.

özgür

Aslında somut hiçbir yerde değil sadece beyinimizde olan olgudur, özgürlük.

yaran facebook iletileri

Aslında öyle bir şey yok. Yalan o yani. Facebook'ta adamı yaran ileti bulmak 4 yapraklı yoncs bulma ihtimali gibidir.

ıslak kızılcık sopasını hakettiren davranışlar

Bir bayanın "saçıma dokunma artık" dediği halde yüzbin kez saçına dokunup bozmaya çalışmak ve üstüne üstlük otistik gibi gülmek o sopayı hakettirir.

bıkmadan dinlenebilecek şarkılar

"hypnogaja-here comes the rain again" gibi klasikleşme yolunda ilerleyen herkesin zamanlarca dinledediği unutulmaz şarkılar.

17 yaşında olmak

17 yaşında olmak, okuldaki küçük sırlar entrikalarını çekmek, binbir türlü dedikoduyla karşılaşmak, iftira yemek, derslerle boğuşmaktır. aynı zamanda liseden kurtulmaya 1 kala dönemide denir.

ateist kızların kaşar olma ihtimali

Ateist olup namusludur diyebileceğimiz insanlar vardır bu yüzden ateist kızların kaşar olma ihtimali kişiliğe göre değişir fakat özenti çevrelerinden dolayı çoğu kaşarlık yolunda adım adım ilerlemekte.

turk erkeklerinin turk kizlarini asagilama meraki

tamamen Komşunun tavuğunun komşuya kaz kendi tavuğununsa gözüne yoluk görünmesi .

recep ivedik

Türk komedi tarihinde rezilliğin son perdesidir.

bir pırıltıdır yaşamak

küçük kızları, okunduğunda, acaip odasında, kılık kıyafetinde vs değişikliğe sürükleyen ama sonra insana bunlar çok basit işlermiş dedittiren ipek ongun kitabı.

wuthering heights

Başlarda karakter isimlerinin benzerliğinden dolayı suyu çıkan fakat sonra içine çeken olay örgüleriyle dolu bir klasik.