bugün

entry'ler (1)

bekaretini kocasına saklayan kız

şöyle bir düşününce tanıdığım kendim hariç bakir erkekler var. ama tanıdığım bakire bir kız yok. gerçekten enteresan ve acınası bir durum. herkes bunu normal olarak karşılıyor. diyelim ki ben bir kızla beraber oldum ve bunu yakın arkadaşlarımdan biriyle paylaştım. ilerde o arkadaşımın o kızla evlenme ihtimali varmı?? tabiki yok, neden çünkü utanır .. başka bir arkadaşı bu kızla bu işi yapmış yediremez kendine. ama tanımayınca, bilmeyince, yokmuş gibi olmamış gibi davranınca sorun yok değilmi!. arkadaşlar kendinizi kandırmayın bu bir rezillik ve ahlaksızlıktır. ayrıca zina semavi tüm dinlerde de yasaktır. hayvanlar bile bu işi her önüne gelenle yapmıyor. eğer bir erkek gerçekten bir kadını seviyorsa evlenmeden ona bişey yapmaz zaten. eğer yapmak istiyorsa zaten onu ne olarak gördüğü bellidir. bu arabamıdır ki kilometresi az diyelim hor kullanılmamış diyelimde ikinci eline binelim. tabi bu lafım erkekler içinde geçerli başkasının bekaretini bozan bir erkekte bakire kız aramamalı herkes hakettiğini bulmalı.