bugün

entry'ler (9)

akp ye oy verme sebepleri

bedava kömür dağıtma, bedava buzdolabı, tayyib' e duygusal bağlanma, tayyib'i fiziksel arzulama, hoca efendi' ye boyun borcunu ödeme vs.

cem yılmaz replikleri

muhabir: cem bey yakında tahtınıza oturcaklarmış. ne düşünüyorsunuz bu konuda?
cmylmz : dikkat etsinlerde ben tahttayken oturmasınlar.
var mı ötesi?:D

yalnızlık

yalnızlık diye birşey yoktur aslında. insan yalnız olduğunda kendini öğrenir; kendini tanır. aklıyla kalbi, benliğiyle ruhu bazen bir çatışma bazense bir uyum içersindedir. hiç farketmediniz mi yalnızken kendi içinizin sesini dinlediğinizi; kendi kendinize bir iç konuşma yaptığınızı. eğer akıl sağlığınız yerindeyse konuşma eylemi çoğulluğu simgeler. buda demek oluyorki yalnızlık diye birşey yoktur.

türk erkeklerince rus kadınlara duyulan saygı

Rusya' da 2. dünya savaşı' ndan sonra erkek nüfusu, kadın nüfusunun nerdeyse yarısı kadardır. bu durumda rus kadınları arasında bir rekabet başlamış ve gerek bakım, gerekse spor konusu rus kızlarının ilgi alanlarında ilk sırayı almıştır. zaten doğal olan güzelliklerinin yanına birde spor ve bakım eklenince bu kadınlar mükemmele yaklaşmışlar ve hatta çoğu türk erkeği tarafından mükemmel olarak tasvir edilmişlerdir. gerçekten saygıyı hakediyorlar azizim.

ödevi araştırdım ama bulamadım

hocanın yutmadığını anlayan öğrencinin "hocam elektrikler kesildi. Sular kesikti. Yaptım ama kaybettim." şeklinde sallamasına devam edebileceği durumdur.

saçlarını uzatsana diyen sevgili

Kızsa büyük bir ihtimal başka birşeyi uzatmanı istiyordur.@4

senin için sevgilisinden ayrılan insan

senin için ayrılıyorsa bir tarafların kalkabilir; ama unutma bir gün senide bırakabilir.

mini etek giyen kız

kızından kızına değişen bir durumdur. kimi rahatlık için, kimi abaza erkeklerin salyalarını akıtmak için, kimi de apış arası kokusunu engellemek için giymiş olabilir. olabilir mi?

gök gürültüsünden korkmak

Tamamen psikolojik olup insanoğlunun hiç beklemediği anda kulağına gelen yüksek frekansların yarrattığı durumdur.