bugün

entry'ler (16)

sevgilisinin sümüğünü tiksinmeden silen sevgili

kendi sümüğünü silemeyen sevgilisi olan sevgilidir. işin içinde sümük de olsa güzel bir olaydır.

kendi kendine susan insan

insanın iç sesi asla susmayacağı için, kendi kendine susması imkansızdır.

oğlunu messi yle kıyaslayan baba

daimi bir telegol izleyicisidir, etkilenmiştir izlediklerinden.
ya da oğlu futbolcu değildir başka yönleriyle kıyaslıyordur messi'nin, "benim oğlum daha uzun messi'den" gibi.

sevişirken terbiyesizce konuşmak

- aşkım bana terbiyesiz laflar söyle hadi.
- ben senin ananı, avradını....
- hö??

eskiden var olup artık olmayan özlenen şeyler

meybuz.

durduk yere adamın amına koyan şarkılar

grup Koridor - sensiz bu dünyanın ta a.q.
başlığı doğru anladıysam eğer bu şarkı durduk yere koymaya başlıyor diyebilirim.

gol yiyince götünü direğe sürten kaleci

gol atınca götünü rakip takımın kalesine sürtmesi muhtemel kalecidir.

kiz isterken ereksiyon olan damat

gelin adayı aynı ortamda değilken olduysa, kimin üzerine alınacağı belli olmayacağı için bir kaos ortamı yaratacak hadise...

erkeklerin hiç bitmeyen askerlik anıları

askerden yeni geldiğinde sudan çıkmış balığa dönen er kişinin konuşacak başka bir şey bulamamasından ötürü başlayan süreçtir. çevresindekilerden erken tepki almazsa alışkanlık kazanılır ve bir ömür boyu sürebilir.

gece yol kesip sigara isteyen travesti

vermeme ihtimali bi an düşünülür, ama karşımızdaki insanın yapabileceklerini tam kestiremediğimiz için (kendine neler yaptığı düşünülürse) hemen vazgeçip sigara verilmelidir. yoksa marketten alınmalıdır.

okulda sigara içmek

hayat boyu devam eden etkinliktir. öğrenciyken içiyordum, öğretmen oldum hala içiyorum. bu mesleği seçmemde payı bile vardır hatta.

kadınların nerden işediğini merak etmek

kadınları bu dünyaya leylekler işeyerek getirmiştir, ayrıca leylekler de gagalarından işerler.

yolda sevişerek yürüyen çiftler

havada, karada, suda yaşayan örnekleri de vardır.

köpeğiyle hava atmaya çalışan zavallının amacı

köpek de aynı niyet de olsaydı hava atmak için sahip olarak kendisini mi seçeceğinin düşünülmesini gerektiren durum.

uşak ta eşine sinirlenip penisini kesen adam

siniri geçtikten sonra evlat acısını derinden hissedecek kişidir.

türban dar pantolon ve converse nin muazzam uyumu

giymeye inandığı, giyerse daha çok ilgi çekeceği ve giymenin trend olduğu üçlemesinin arasında sıkışıp kalınca ortaya çıkan uyumsuzluğun uydurulmuşluğudur.