bugün

entry'ler (9)

uzun ilişkisi yeni bitmiş birisiyle beraber olmak

Rus ruleti oynamak gibidir , hiçbir zaman sizi sevip sevmediğine emin olamazsınız. "La acaba bunu unutmak için beni mi kullanıyo acaba" sorusu uyandırır kafalarda. Olumlu yönü, belki çocuğu unutmak için her gün sizinle sevişmek isteyebilir. iki taraf da istediğini alır sonuçta.

melih gökçek ve demokrasi

Kendisi de "Sizi bir kaşık suda boğardık ama kahretsin ki demokratız." diyerek durumu çok güzel özetlemiştir.

akp en fazla ağaç diken hükümettir

Bu konuda Erol Köse'nin okunası bir tweet'i var. https://twitter.com/drero...status/343767605150113792 " "2Milyar 800Milyon Ağaç" 103 milyon 703 bin km² alan gerektiriyor; Türkiye'nin yüz ölçümü: 783 bin km² Yalan kaç km²? pic.twitter.com/iK73unhbsZ "

indigo

Kulaklığını takıp şarkılarının tek başına dinlenilmesi gereken rapçi. Çünkü adam boş konuşmuyor, adam bir şeyler anlatıyor ve bunun anlaşılması gerek. Yaptığı müzik insanların dinleyip göt sallaması için değil. inandığını söyler. Özgürlükçüdür sonuna kadar. Kısaca Martı Jonathan Livingston gibidir.

tayyip diye isim mi olur amk

Hababam Sınıfı'na "inek Şaban" karakterini koyan Rıfat Ilgaz'ın "Şaban" isminin önüne geçmesi gibi, Hamam böceğine ilk "Kara Fatma" diyen kişinin Fatma ismini azaltması gibi Tayyip'in babası da gelecek nesillere "Tayyip" isminin konulmasının önüne geçmiştir.

halkı tehdit eden siyasetçi

Diktatör'dür, halkla ilişkileri yoktur, koyunla ilişkileri çoktur. Kendi halkıyla sidik yarıştırmak gibi bir gaflete düşmüştür.
"Yüzde 50'yi zor tutuyorum, paçalardan akıyor!"

oy yaydan çıktı

Hedefini bilmeyen bir oydur, nereye gideceğini bilemez, Akp'ye nişan alınmaz , chp mhp bdp zaten karavanadır, sıkıntıdır. Diğer partiler de yüzde 10 barajını aşamaz, belki ortaya bir boş oy partisi çıkar da halkın derdini anlatır.

alevli şort geyikli tayt

Alevli şortla denize girilmesi halinde grejuva ateşine sahip olunabiliyormuş.

that 70s show

Gelmiş geçmiş en iyi 3 komedi dizisinden biridir, 2. sezonun ortalarına gelince artık karakterlerle bütünleşirsiniz. Adamlar marijuana ile kafayı bulup saçma sapan konuştukça siz de gülmekten mal olursunuz. Sandalyede izlenmesi tavsiye edilmez, ben çok defa gülerken yere düştüm 2 sandalye değiştirdim, tikat edin. Fez , Hyde ,Leo karakterlerinden birisinin kalan hayatta idolünüz olması olasıdır(dua edin Fez olmasın)