entry'ler (19)

mbappe nin konya da bulunması

şuan etliekmek yiyordur.

konyada maç oynatmak

evet yukarda arkadaşın biri demişki ne bu konya Erzurum Antalya merakı Türkiye en büyük galibiyetleri istanbul'da almış falan filan
öncelikle senin ben olmayan beyninin amina sokayım kardeşim bu ülkenin tek şehri istanbul mu kesin bu gerizekalı maça gidemedim diye üzülüyor bu kafayla com yaşarsınız amina gömdüğüm malları.

yazsam mı yazmasam mı tereddütü

öyle tereddüt ettiğim bir kıza yazdım ve çok güzel giden bir ilişkimiz var 7 ay oldu korkmayın yazın aq .

samsung şarj aleti

eskinin Nokia ince uçlu şarj aleti gibi mahalle bakkalina sorduğunuzda hangi renk cevapla karsilacaginiz alet cihaz .

günde 12 kez mastürbasyon yapmak

bir gün arkadaşımı bu eylem yüzünden hastaneden almıştım en son sperm yerine kan gelmiş bir de eline baktım nasirdan taş gibi olmuştu yapmayın abi şöyle setler çok ihtiyacın varsa parasını verelim kariya git aq .

31 çekmeden dayanılabilecek maksimum gün

8 ay rekor artık rüyalar tatmin ediyor çok ihtiyaç duymadık ca görmüyorum o işi .

gösteriş meraklısı olmayan insan

dünyadan sıkılmış yada kendini olduğu gibi göstermeyi seven insandır .

ablan hapis bebeğim

yukarıda biri iyi olmuş takip edenler çocuk yaşta demiş tamam cezayı hak etmiş ona bir lafım yok ama bu çocuk takipcilere de telefon vermesinler hadi oldu da verdiler o zaman bu sosyal medya hesaplarını kontrol altında tutsunlar yani sadet ablamiz hapis olmakla haklı gençler .

15 tl ile bir gün geçirmek

Konya merkez de bir gün değil bir hafta geçirdiğim olaydır .

kendini yakışıklı mı sanıyorsun

hayır ben tipsiz bir orangutanim.popom açıkta gibi geziyorum

sözlük yazarlarının sesleri

şuan Galatasaray Fenerbahçe maçında Ali palabıyıgin anasına getirmekten kisik olduğu için fazla karizmatik değil .

kadın yazarlardan erkek yazarlara sorular

cevap veriyorum :
bu erkeklik yada kadınlık ile kısıtlanabilecek bir kavram olmamasıdır yada bu aşk ile sinirlanabilecek bir kavram değildir soru açık uçludur soruyu biraz detaylı ve düşünerek sorulursa daha elde tutulan cevaplar elde edilebilir .

en son kimin anasına sövdün

sınıfta hakkımı yiyen sırf sevgilisine yaranmak için kopya veren am delisi bir rospu çocuğuna sovdum .

memleket özlemi vs memleket nefreti

abi bak ikiside ağır basıyor memlekette nefret ediyorsun böyle öyle bir nefret ediyorsun ki yani memleketin tuvalet kağıdı olsa gotunu silmessin ama memleketten bir ayriliyorsun sanki orası böyle bahar bahçe gül çiçek gibi .

en sevilen küfür

koy göte rahvan girsin
bosvermisligi ifade etmenin en kısa yolu .

geçmişte takılı kalmak

eğer geçmiş size iyi geçirmiş ve acısını hala hissediyorsaniz hayırlı olsun.

taşaklara kolonya dökmek

kolanyayi bilmem ama vikis fena rahatlatıyor .

anı yaşamak

hayat felsefem olur kendileri bu düşüncenin sonuna kadar arkasındayım.

türk tarihinin en kötü dizileri

beni affet şüphesiz 4500 bölüme rağmen yakın zamanda final yaptılar
aynı statüde olan bide DENiZ YILDIZI var oda bir asır surdu.