bugün

bir gs taraftarı olarak yıkıldım.fb yenilgisi yıkmadı beni.hagi gene istifa etmedi o yıktı.adnanla beraber gideceklerini bilsem yeminle 7-0'lık mağlubiyete razı olurdum.
kayahan an itibariyle beyaz da onlar için söylüyor : mor menekşe.
maç ile alakalı tüm özel etkinliklerden ve maç sonucu oyunundan dünyanın parasını şu an gözlerinde ışıltı ile hesabına aktarmakta olan bir yazar hem de bir galatasaraylı yazar hiç yıkılmış gibi durmuyordur yanlış bilmiyorsam.

not: o değil de lan salak öhö pardon sevgili fenerli arkadaşlarım sizin yenceğiniz belliydi. bizim durumumuz belliydi. bundan farklı ne sonuç bekliyordunuz ki bu kadar yaygara koparıyorsunuz. hayır kuyruk acınız mı var diyeceğim de 10 yıldır da gerçimenizden ben bile artık şikayetçi değilim. yoksa liseli misiniz hepiniz ?
bi de manitadan ayrıldıktan sonra 87. dakikada 2. darbe gelince bileğini çatlatan taraftardır. işin yoksa hastaneye git şimdi.
Artık türkiye de galatasaray lıyım demeye utanan üst üste alınan kötü sonuçlara bir de fenerbahçe hezimeti eklenince iyice zıvanadan çıkan taraftar grubudur.Gruba bende dahilim.