bugün

birini sevip onu beklemekte buna sebep olan şeylerden bir tanesidir.
Dinen uygun olmayışından ötürüdür bunun bilincinde değilkende çok utangaçtım olmadı iyikide olmamış.
her hangi bir neden ortaya koymaya gerek yoktur. zira bu zamanda bişeyler paylaşacak insanı bulmak zordur. bulan çıkmaz direk evlenir. o yüzden de ben ve benim gibi düşünen birkaç akıllı insan çıkma sokma çıkarma gibi işlere bakmaz. başını belaya sokmaz. çok libido artarsa kralı 100$
gönlüne göre birini bulamamış olmaktır. kimi insan secicidir, herkes onlara hitap etmez. "çirkinlik" sözünü insana sıfat olarak kullanmaktan kaçınan birilerini bile arıyor olabilirler.
her önüne gelene meyletmemiş , doğru kişiyi bulmak için uğraşmış kişidir. belki ilkim sonum olsuncu'dur. şanslı kişidir. ilk kez kendini açtığı kişi de doğru kişiyse huzuru ve mutluluğa kucak açmış kişidir. biz bulamadık doğrusunu.
6 yaşında falan olmaktır. ben 8 de başlamıştım şahsen.
cinsel çekiciliğe sahip olmamak olabilir.aslında cinsel çekicilik ne amk dır.sorun sadece cinsel egosunu doyuramama korkusu yaşayanların varlığıdır,onlar yüzündendir.daha büyük bir penise sahip erkek arayan kadındır, daha güzel bir memeye sahip kadın arayan erkektir gibi.
dini boyutu da olmakla birlikte çevrenizde vıcık vıcık ve sahte tipleri gördükçe iliskiden soğumaktir.
beceriksizlik de olabilir.

ben mi beceriksizim? yoksa? becerim var da tipim mi yok? anlamadım.
takva veya eziklik. başka nedeni olamaz.
Aileden gelmedir bence. içedönüklük olsun, korkaklık ve beceriksizlik hepsi bu nedenden.
eliabethle arası iyi olmakta bir sebeptir (bkz: elizabeth)