bugün

ramada otel' in karşısında, şişli pangaltı metro çıkışının hemen yanıbaşında bulunan son derece nezih, kaliteli ve güzel sunumlar yapan bir balıkçıdır. Rakı, meze ve balık üçlüsünden hoşlanan kişiler için kesinlikle keşfedilmesi gereken bir mekandır.

edit: daha dün oradaydım bir arkadaşımla...şehrin tam göbeğinde, evime de yakın; böyle bir yer yok gerçekten. Bir de siz masada yemeğinizi yerken değişik menülerinin ikramlarını da durmadan karşılıyorsunuz... demedi demeyin...ne abartı yapıyorum ne de durup dururken bir mekan bombardımanı. Gerçekten gidin...oturun ve mutlaka mezgitlerinin tadına bakın. Şalgam, rakı, bira eh artık ne içerseniz. Servis yapan arkadaşlar da son derece candan, samimi ve tertemiz. Tabaklarınızı tam temizlemeden içine peçeteniz düşerse tabak birden yok olur demedi demeyin. Boşları da siparişlerinizi de havada karşılıyorlar. Gelen müşteriler de gayet elit ve düzgün insanlar. Hesaba gelinceeeeee inanın bana gayet normal. Kesinlikle normal.

nick adımı vererek gidin bir güzel yiyip için...sonra da diyin ki:
-Abi sözlükte epey anlattılar biz de geldik. Bize ufak bir iskonton dokunur artık.
Kırmazlar da sizi. müdavim yaparlar.
hadi kaçtım sevgiler.... (#17064624)
rakıcı yok mu aranızda rakıcı
rakıcı yazarlar
http://www.sislibalik.com/giris.aspx?id=4