bugün

bunu hazmedemeyen, yargısız infaz yapılmasını isteyen düşmanların kompleksleriyle açacakları başlık.Buna tepki koyan aşagılıkların tek istegi fenerbahçe asla kendini savunmasın ama medyada hergün fenerbahçe linç edilsin, savunması alınmadan böyle olunca mutlu oluyor bu zihniyette ki tipler.
kıskanç insanların fenerbahçeyi hiçbir zaman anlayamadıklarını gösteren söylemdir. ve evet bu söylemlere çok güldüm ve hala gülüyorum. facebook, twitter ve sözlük gibi sitelere nefretlerini saçıyorlar * fenerbahçe nefretleri de kendi takım sevgilerini aşmış durumda.
suçu kesinleşmemiş birine suçlu muamelesi yapacak kadar ön yargılı olmaktan kat kat iyidir. eminim ki aynı olaylar diğer takımların başına gelse taraftarları aynı şekilde takımlarına sahip çıkarlardı.

bu yüzden takımlarına olan sevgileri ve desteklerinden dolayı fenerbahçe taraftarları kutlanmalı. at gözlüklerinizi çıkarırsanız bana hak vereceksiniz.
kimse kendini kandırmasın, açık ve net: ibneliğin önde gidenidir. federasyonu baskı altına almaya çalışmaktır. o kadar telefon kayıtları varken, hala suçlu değiller gibi savunmayı bırakın!
hatadır. fenerbahçe, ülke çapındaki fenerbahçe antipatisini, rakiplerine karşı takındığı sevimsiz tavır ve 104 yıllık bir camiayı sürüklediği şike skandalıyla, arttıran aziz yıldırım' dan ibaret değildir. ben takımının suçlandığı durumdan ötürü sessizce ama acı çekerek fenerbahçe sevgisini devam ettiren, fanatik olmayan gerçek fenerbahçeliler için fenerbahçe' nin düşmemesini istiyorum. aziz yıldırım ve fanatikler için değil...
cezası belli olmayan bir davada kendi kafasına göre hüküm verip mitinge isim takanların söylemleri.
potansiyel zaytung haberi.

2010-2011 sezonunda, ikinci yarıdaki 13 maçında şike ve teşvik yaptığı gerekçesiyle metris cezaevi'nde bulunan aziz yıldırım, fenerbahçe taraftarının mitingi sonrası duygulanarak, 'ettiğim küfrü geri alıyorum.' dedi.
çok ayıp bir eylemdir. oysa ki can
arat'ın sevgilisiyle yaptığı telefon
konuşmasının tapeleri şikeyi sapına
kadar kanıtlamıştır.
(#14031065)