bugün

efendim bundan bir kac sene evvel seytanla görüstüm. oturtuk pazarlık yaptik. ben gönülsüz satici o ise tez canli alici pozisyondaydi. ammavelakin antlasamadik. bein kandirmak icin cok yollar denedi cok ala vere dalavere cevirdi. ama kandirmasi na mumkun oldu. arada sirada gelir hala inatla pazarlik yapar benle. ona gulerim gecerim. inatim inat yahu benim satilacak bir seyim yok. simdi bu seytan kisi nasil bir kisi. bunu izah edemem. neye benzedigini söyliyemem. cünkü herkesin seytani faerkli gözükür. benim seytan kesinlikle elinde mizragi olan ve catal kuyruklu kızıl bir yaratik degil. al pacino'yada benzemiyor bunu bilesiniz. simdi bekliyorum gelecek bu gun yine. iki saat çan çan edecek ben onu dehleyecem. eger keyfim yerindeyse en fazla 66 oynuyacagiz. arada sirada caktirmadan görünür bana kendisi özdellik ne bileyim migrostan alis veris yaparken ne bileyim yolda avanak avanaka yururken yahut yeni bir diyara gidp o diyari tavaf ederken görünür bana. bir de edirne kapi otobuse binerken. bir saniye ... -alo evet. anladim iyi pasa gönlün bilir. ... pardon isi cikmis gelmeyecekmis iyi o zaman. bende bir iskembe corbasi iceyim bari.
neredeyse tüm vampir filmlerinde geçen replik. etkiliyicidir netekim.