bugün

görsel
şu fotoğraftaki güzel kardeşlerimiz.

her sferinde ağlıyorum lan şu çocukları gördüğümde. hangisi babam diye tabutlara koşmalarını vicdanınız kaldırıyor mu?

bu kardeşlerimiz büyüdüğünde ülkeyi pkkya ansıl peşkeş çektiğinizi nasıl anlatacaksınız akpliler?

sizin babalarınızı şehit eden adamlar bugün türkiye cumhuriyeti mahkemelerinde tanıklık yapıyor.

sizden de helallik istemeye hakkımız ve yüzümüz yok.
https://fbcdn-sphotos-e-a...30613765_1936997392_n.jpg

hatırladınız mı bu kardeşlerimizi?

hangisi benim babamın tabutu diye koşturan bu minikleri hatırladınız mı?

bu çocuklar büyüdüğünde 16 kasım 2013'te diyarbakırda ne yaptınız derse ne diyeceksiniz?

barzaniyle bdp ile el ele muhabbet ederken hiç mi babalarımız aklınıza gelmedi derlerse ne diyeceksiniz?

http://www.youtube.com/watch?v=WU5nxvISHXA

tabutların üstünde isim okutup babalarını aratan orospu çocuklarıyle nasıl barıştınız ulan?
Siyasiler yüzünden babalarını kaybetmiş vatan evlatlarıdır. Bir hiç uğruna hayatları kararmış çocuklardır. Zira ne şehit olan babası nede başka bir şehit bunu haketmemiştir güçlü ülkelerin orta doğudaki idari planlamalarının sonucudur.
bayramınız kutlu olsun kardeşler, ağabeyler ve ablalar.
şehit çocuğunun yanında baba diyemezsin.
babandan bahsedemezsin.
hak,hukuk,haksızlıktan dem vuramazsın.
çünkü zaten onlar en buyuk darbeyı yemıslerdır.
sadece övebilirsin onlaın kahramanlarını,
vatan sağ olsun!
Onlarcasıyla karşılaştım ve aralarında bir tane vasıfsız insan yoktu hepsi bir konuda çok başarılıydı ya ösym sınavlarında derecesi var yada spor müsabakasında madalyası var.
Babalarına saygı ve minnet duymamız gereken, babalarının bizlere verdiği emanetlerdir.
allahım ilahi adaletini öbür tarafa bırakma.

görsel
görsel
tazminatlarını alıyorlar ki sesleri pek çıkmıyor.
görsel
görsel
babalarının baş katiline sayın demek serbest olmuştur ülkemizde. öyle adaletli güzel ülkeyizki. ohhh.
görsel
Tam 1 sene olmuş bu başlığa uğramayalı. Bakın yine size borçlu olduğunuz bir çocuk göstereceğim. Bu kız çocuğuna babasını borçlusunuz. Hepimiz borçluyuz. Hadi ödeyin gücünüz yeterse.

görsel
görsel
görsel
güncel Önemli Başlıklar