bugün

(bkz: üçüncü nesil silik)
geç oldu sanırım ama olsun...nerdesin ey dost diye sorgulamak istiyorum şimdi.
dostuluk adına bir şey paylaşmasak da yazmaması daha kötü.
nip tuck ile sözlük ile beni tanıştıran insandır, abimdir candır.
sozlugun demirbasiydi bu yazar gitigine uzulmedim dersem yalan olur ama ara sira kendisini msn zirvelerde gormek mumkun.
benım ıcın yaptıkları unutulamaz ve kendısının gerı gelmesı ıcın yonetıme yalvaracagım yazardır...
unutturmayacagım..
sözlükten silinmek için "kıçını başını yırtan" eski yazar. silinme isteğini * şahsıma iletmesi ile birlikte bl'ye mesaj atarak bir nevi bu isteğine katkıda bulunduğum kişi. evet, bekliyoruz.. *
entryyi yazarken aldığım haber: silinmiş, istediği gibi oldu. hayırlı olsun diyelim.
(bkz: üçüncü nesil silik)
uzanan dillerin tükürülerek geri iade edileceği yazar. adı üstünde şehir zorbası gitmeyin üstüne yoksa sizi trafikte arabayla sıkıştırabilir,üzerinize kamyon sürebilir hatta taksimde taciz edebilir. rus manitarla yaptığı sabaha kadar süran antremanlardan dolayı formu yerindedir yazık olur walla.
(bkz: kaşınmak) deli midir nedir.
3.nesil çaylak *
sehir zorbası değil sözlük zorbası
silik olmayı arzulayan yazar. yaş gurubu merak edilmiş olup en kısa sürede kendi yaşıtları ile geçinebileceği bir ortamda bulunması dilenmektedir.
sözlük nedir anlayamamış yazarımsı...
(bkz: saçmalamaya gelen yazarlar)
tazminat almak için istifa etmeyip işin içine eden çalışan gibi.
kovun beni diye kıvranmakta.
msn den sılsınler benı dıye bagıran ve caylaklıgı hazmedemeyen yazardır kendılerı..
şahsıma fake diyenlerin her yanı çürüsün emi dileklerini ileten kişi.
baris baris a af ciksin kampanyasi ıle gonullerı fetheden yazar... destek yok o ayrı tabı..
barış barış'ın sözlüğe dönmesi için kendini feda etmeye hazır yazar.
yemekten döndüm mesaj atabilirsiniz yazarı. *
nispet gibi elit bi mekanda zirve düzenlediği için en kral ödüllere layık insandır.
utanmadan okuma bılmedıgımı soyleyen(yazan aslında) ama aynı mesajı 4 kere yollayan kısılıklı kısılık.. *
yılmak nedir bilmeyen yazar.* azmine hayran kaldım..
msn zirvesinin beklenen adamı.
her ne kadar kendisi gecenki msn zirvesini begenmesede yaptigi espirilerle ve ortami senlendirmesi nedeniyle yapilan msn zirvelerinin aranan elemani olmus yazardir.
an itibari ile yapılan msn zirvesinin aranılan insanı. bekliyoruz kendisini..
bu yazar icin birsuru tanim yapabilirim. *
aman diyim yaklasmayin yazari. **
elini veren kolunu kaptirir yazari.
sapik bacim afedersin yazari.
agzi iyi laf yapan yazar.
gelecegin meslektasi yazar.
iyi niyeti suistimal eden yazar.
falan filan yazar. *

kurtulus onerisi;
butun israrlari sonucunda sahte msn verin,
guzelce hoscakal deyip uzaklasir. *
bozacının şahiti yazar.