bugün

çoğu dinleyiciyi üzen olaydır.

eğer şarkıcı erkekse, yatağa atar kızları. kaşlarını küçük emrah gibi yaparak yatakta tepinir, kadının yüzünü, boynunu filan okşar. maksat dinleyiciye "OYŞ!" dedirtmektir.

eğer şarkıcı kadınsa, götünü başını açıp pozlar vererek şarkıyı söyler. gülümser, ağzı ve diliyle cinselliği çağırıştıran hareketler yapar. göz kırpar.

eğer hem yaşlı hem kadınsa, bir tane genç erkek bulup onu soyar. kendide soyunur. sarılarak, sarmaş dolaş şarkıyı söylerler. yaşlılıklarını genç erkekle kapatmaya çalışırlar.

çoğunlukla bunlar böyledir. çünkü onların bize "aşk" diye kakalamaya çalıştığı şey "cinsellik"tir. onların amacı her hallendiğimiz kişiye karşı "iyi" duygular beslediğimizi sanmamızdır.

ulan orospu çocuğu, "sevgilim sensiz yaşayamam" diyorsun, "sensin hayat bana hapis" diyorsun, 10 tane kızla yataktasın bunu söylerken. allah'ından kork be! o 10 tane yetmiyor mu da 11.yi istiyorsun. onu bulamayanlar var götoğlanı...

neyse, ben sakinim.

tabii bunun dışında adam gibi klip çıkaran şarkıcılarımız da var. var yani, pop olsun, rock olsun, rap olsun. var onlar, hissediyorum..! *
(bkz: pussy)