bugün

1- herşeyden habersiz oraya gelen adamın üstünde mikrafon olması. seçtikleri adama mikrafon takıyolar fakat herşeyden habersiz olan partnerinin mikrafonsuz olduğunu varsayarsak, sesinin mikrafon takılı olan partnerinin ki gibi net duyulması mümkün değil.
2- yarışmacıların ufak bir araştırmayla cast ajansından seçildiği anlaşılabilir.
3- cast olmayan gerçekten hiçbişeyden haberi olmayan insanlarla böle bir program yapılsaydı bu kadar çok izlenen bir programdan sonra partnerinin saçma salak davranmasından hemen yarışmada olduğunu anlarlardı.
4- yarışma gerçek olsaydı her yarışmada partnerinin saçma salak kostüm giymesinin bahanesi olarak ' tuvalette buldum geldim ' gibi bir bahane kabul edilemezdi.
5- yarışma gerçek olsaydı partnerin ağzı burnu kırılmadan prodüksiyon yetişemezdi.
6- yarışma gerçek olsaydı o cafenin önünde sabahın ilk ışıklarıyla birlikte kuyruk oluşurdu herkes habersiz gibi gelip yarışmak isterdi.
7- yarışma gerçek olsaydı en azından bir yarışmacı yarışmayı tamamlayamadan, 5 bin lirayı almadan yarışmadan ayrılırdı. herkesin 5 bin lira alması hiç inandırıcı değil.
8- yarışma gerçek olsaydı herşeyden habersiz olan yarışmacı görüntülerinin yayınlanmasını istemeyebilirdi bu durumda o kadar uğraş boşuna olabilirdi.
9- yarışma gerçek olsaydı kapıda herşeyden habersiz müşterilerin içeri girip programı berbat etmemeleri için adam koymaları gerekirdi. yarışma kuralı gereği içerdeki herkes prodüksiyondan.
10 - gizli kameralarla o kadar net ve her açıdan görüntü elde edilmesi çok zor.
birinci kural : dövüş kulübü hakkında konuşmamaktır.
ikinci kural : dövüş kulübü hakkında konuşmamaktır.
Üçüncü kural : tişört yok, ayakkabı yok.
dördüncü kural : biri bayılana, ölene ya da yalandan da olsa pes diyene kadar dövüş sürer.
Ve beşinci kural : bu dövüş kulübünde ilk gecenizse... Dövüşmek zorundasınız!

(bkz: serbest çağrışım)
güncel Önemli Başlıklar