bugün

bunların bir alt modeli bizimkiler dizisini seyrederken leğende annesi tarafından sabunlanan nesildir ki ben bu gruba dahilim, cıvık bacım afedersin.
Sinem kobal ın ilk tv programı. Ya da ondan önce dadı da mı oynamıştı? Bilemedim.
biter bitmez banyoya giden nesildir haha , işimiz yoktu boyalı kovaya düşen insanları izliyorduk amk
Çocukluğumun efsane tv programı. Gerçekten hayranlık duyardım Uygur kardeşlere. Hic kaçırmadan izlerdim. Bazen pazar gezmelerini bile bu program için reddettiğim olurdu. Ne güzel günlerdi onlar ya. Pazar banyosu yapılmış, usumeyeyim diye hırka giydirilmiş, bir tabakta cips, bir tabakta yoğurt, elimde kumanda keyfime diyecek yoktu. Ah çocukluğum ah...
ütü kokusuyla birlikte izlemiş nesildir.

pazartesi sendromunun babasını yaşadık sayelerinde.
ütü-şahane pazar-banyo

hayatımda en nefret ettiğim üçlü.
bizim evde televizyon yoktu, halamgilde izlerdim. halamlara misafirliğe giderdik, açtırırdım. ne günlerdi. sonra da banyo falan yapmazdım. bizim evde sıcak su da yoktu. bizim ev de yoktu aslında. lan ne fakirmişiz lan.
Banyo sonrası saat dokuza kadar izleme şartına boyun eğerek izledimiz eglence programıydı. hey gidi yıllar.
güncel Önemli Başlıklar