bugün

(bkz: duygusal duş) un duşsuz hali.
son 45 dakika 30biyoloji sorusu herkes tıp bekliyor ben genetik istiyorum midem bulanıyor ama biyoloji çözmezsem de ne tıp olur ne genetik farkındayım. şöyle gelişti:
kusucam galiba lan
kusma kızım kusma dur az kaldı
bırakıp çıksam mı
saçmalama bütün sene çalıştın saçmalama hadi başla yapıcaksın en iyi bildiğin şey zaten
kusucam ben
sakin ol son 45 dakika sonra rahatsın her şey biticek sakin ol
yapamıcam
sakin ol bak az kaldı 30soru alt tarafı hadi

sonuç: fizik yapamayan bendeniz fizik yapabilmiş biyolojide(kendisine göre) sıçıp batırmış ve genetik okumaya başlamıştır.
- vay amınakoyim tiplere bak.

- gel gel kopya çekiyom gel.

- çekme o karıyın amuagoyum çekme.

- şu klima niye çalışmıyo lan?

- nüfusuna geçirecek pezevenk nasıl da bakıyo kıza.

- bi rahat dur amınakoyim götünde kurt mu var deminden beri zıplıyon önümde.

- sikicem şekerini de şapır şupur ne yediniz arkadaş.

- tamam bitmedi mi zaman lan bırakın gideyim.

- bak hala kızın yanında gavat.
Sictim lan sictim lan sictim lan oha oha oha sic soruları okuyamiyorum lan noluyoruz. saat kaç. hasiktir. lan olm. ne bicim saat lan bu bi dakikada üç dakika geçiyor amk. sic sic sic.

böyle geçti lan bütün sınav. neyse ama sicma kisminda kaldım yine, sivamadim cok şükür. *
not: yazar şuan iyi ki sicmisim diyor.
Bu geri zekalılar kazanır da ben kazanamazsam??

Not: kazandık da noldu mk, gidip okumadım.
Sınava hazırlanma sürecinde hep birini düşündüm. ders çalışırken, sabah uyandığımda aklıma ilk gelen, gece uyumadan önce düşündüğüm son şey ve rüyamda gördüğüm. deneme sınavlarında da onu düşündüm. zaten sınavların, derslerin çoğu ona bakmakla geçiyordu. derken malum sınav öncesi 20 gün kadar okula gitmedik. düşünceler bir parça azaldı zorlamayla. sınav günü geldi çattı ve: aynı okulda giriyormuşuz meğer. okul bahçesinde onu gördüm. görmemiş gibi yaptım, selam vermedim. sınavda ben yine onu düşündüm. hani hocalar hep derdi: denemelerden farklı bir tarzda çözmeyin öss'de. işte belki bundandır üniversiteyi kazanmam.
Sorular dışında benim için değer ifade eden kişiler gelir aklıma her sınavda nedense. Hatta kısa aralar verip hayal kurduğum dahi olmuştur.
Sınav yaz aylarında yapıldığı için; hava ne sıcak amk.
yapsana gızım şu soruyu , hadi zaman geçiyor hayatın lan bu bir sene daha mı hazırlancaksın ?... Allah!ım sen yardım et !..
henüz üniversite sınavına girmemiş bünyemi feci şekilde strese sokan düşüncelerdir. lan o kadar zor mu hakkaten?!
iyi bu da kolaymış hadi sonraki de ...
"neden benim bütün sınavlarda kakam geliyor?" *
"bitse de yazlığa gitsek, merveler gelmiştir."

sene 2010.
o arka sıraya oturup ders dinlemeyip geyik yaptığın iyi oldu dimi? böyle girer işte.
ahhh matematik!!
kimya!!
ohh ohh fiziye bak!!
neyse orgazma ulaştım bu kadar yeter çıkayım ben.
bu sefer de kazanamazsam babam direk askere gönderir kesin.
güncel Önemli Başlıklar