bugün

Milleti sağcı solcu olarak böldüler.yetmedi birde üstüne kürt sorununu ortaya çıkardılar.yetmedi konuyu imralıya bağladılar.yetmedi özerklikler ilan edildi ülkemizde.şunu söylemek istiyorum.herkesin bir siyasi görüşü vardır.saygı duyarım ama bu ülke üzerinden çok büyük oyunlar dönmekte.lütfen sizden ricam bu oyunlara gelmeyelim.yok bu ateisttir yok bu kürttür yok bu lazdır yok bu çerkezdir vs vs. böyle diyen kişi ve şahıslar bizi bölmeye çalışan en büyük düşmanlardır.bu ülke kolay kazanılmadı o yüzden sizden bu insanlara boyun eğmemenizi istiyorum.hepimiz kardeşiz bu ülke bizim ve bize bırakıldı atalarımızdan.Gerek fatih sultan mehmet gerek mustafa kemal atatürk bizim gurur kaynaklarımızdır.Şimdi bana istediğinizi diyebilirsiniz ve eleştiriye açığım.ben bu konuda biraz bilgi vermek istedim tekrar sizlere.belki biliyorsunuz belki bilmiyorsunuz ama bunlara değinmem gerekliydi.son olarak eklemem gerekirse dostluklarınızı sağlam kurun.Birbirimize sımsıkı kenetlenmeliyiz millet olarak.ileride daha kim bilir neler bekliyor bizi.Onun bunun dolduruşuna gelmeyin allah akıl vermiş kullanın.Kimse size akıl vermesin siz gözlemleyerek öğrenin gerçeği.Sadece uyarılara kulak verin.Neyse çok konuştum kusura bakmayın.Sağlıcakla...
güncel Önemli Başlıklar