bugün

hatay da olan bir olaydır. vicdansız bir hoca 6 yaşındaki çocuğu sebepsiz yere ayaklarının altına almıştır, bununla da kalmayıp tekmelemiştir. (bkz: yazık ulan yazık)
yakın dövüş sporları öğretmenidir.
46 raporluları öğretmen yapan zihniyeti s*kmek lazım onu değil.
aklı sıra ceza veren öğretmen bozuntusu. aldığın eğitime tüküreyim senin. suç ve cezayı hiç okumamış sanırım. okulöncesi dönemde bir çocuğa ceza verilmemesi gerektiğini de bilmiyor zannediyorum. yurdumun dört bir yanına dağılmış bu insan müsveddeleri yüzünden bu haldeyiz ya zaten. salla başını al maaşını bilinci işlemiş ciğerlerine hepsinin. sen geleceğini ayaklar altına altına alıyorsun da farkında değilsin be gereksiz insan. gereksiz cidden, bazen öğretmeni olmayan köylere acımıyorum. tam tersine seviniyorum böyle kendini bilmez insan bozuntularıyla tanışmadıkları için. dağda bayırda çok daha güzel şeyler öğrenecektir o çocuk. en azından ayaklar altında ezilmeyecektir. şeytan diyor ki çek vur alnının ortasından böylelerini.
Bozuk devlet, bozuk koşullar bozuk toplum yaratır. Bozuk toplum bozuk çocuklar yetiştirir.

Budur bunun nedeni.
öğrenciyi babasın oğluymuşcasına evirip, çevirir. hiç utanmaz kodu mu sıradan uçurtur. hiç akıllanmaz kulağından tuttu mu ayaklarını yerden keser. ve sonra halkın arasına karışır, göğsünü gere gere "ben öğretmenim" der.
öğretmen olmayı haketmemektir.
6 yaşındaki çocuğun psikolojisini göz önünde bulundurmak zorunda HER DAVRANIŞLARINDA bu adamlar...

çocuğun psikolojisini bozmuş ve gururunu incitmiştir...
Ne olursa olsun bir öğrenciye hele ki bu çocuksa vurmak öğretmenin haddine değil!
Sabrın yoksa öğretmen olma dedirtecek bir durum!

Öğretmenler böyle çocuk yetiştirirse, çocuk da ilerde psikopat olur.
güncel Önemli Başlıklar