bugün

dizi film seyretmek kötü bir şey mi hayır, insana bir şey katar mı belki evet belki hayır. ama dizi seyrediyor diye birine gerzek diyen biri ne seyrederek bu kültür seviyesine ulaşmıştır tartışılır.

düdüt: başlık başa kaldı.
cem yılmaz'ın stan up'larına seyirci olarak gidip ''bilet 50 lira, mekanda 1000 kişi olsa. hmm iyi para iyi'' diyen adamların olayın bambaşka boyutundan eleştirdiği kitle.
psikologa gidip 1 saat boyunca dert anlatıp, ağlayıp üstüne üstlük seans başı 150/200 lira paralar veriyoruz. bunlar da aynı şekilde eleştiriliyor mu acaba?

alt tarafı bir dizi bu yahu, iq ölçme işlemimiz izlediğimiz dizilere kaldıysa yandık valla. ben lost izledim ve sonunda hayal kırıklığına uğradım. iq 170 di mi bende? ama bu küçük osman'ı izleyenlerin hepsi gerzek. aptallar bunlar.

açın jazz dinleyin, belgesel izleyin lan!! hem o dizidekiler oyuncuymuş, para alıyolarmış. siz de salak gibi ağlıyosunuz bunlara bakıp. uyanın artık uyanın!11!!!

edit; aa a ''siz ağlıyosunuz ama oynayanlar paraları götürüyor'' diyen başlık sahibi kaçmış herhalde.
bir şeyi izleyerek gerzek nasıl olunur onu belirtmek gerek tabii birilerini gerzeklikle suçlarken. O zaman tele tubbies izleyen tüm çocuklar gerzek mi oluyor? NE salak bir tespit lan bu. Ayrıca mis gibi de dizi. Bok atmak da neyin nesi?
gerzek falan değildir, dizi severdir.
çok fazla dizi izlemem ama kimseye de gerzek demem; ama şunu söylemeden edemeyeceğim hani dizidekiler para alıyor izleyenler ağlıyor ya hah işte futbol daha tehlikeli o zaman, adamlar milyon dolar alıyor senede siz g.tünüzü kaşıyorsunuz maç sonrası.
hatta o maçları tahmin ediyorsunuz öncesinden loto, toto falan oynuyorsunuz hani eee ne farkı var?
bak mesela ben dizi loto diye bir şey duymadım; ama spor loto var ordan hesab et canım kardeşim.
kimse kimsenin kafasına silah dayayıp izletmiyor. insanlar beğeniyor (bende dahil), tercih edip izliyor. ayrıca şuan ülkede onun kadar sağlam bir dizide yok. zevkle izliyoruz efendim. izleyen gerzek ise, gerzeğim..
diziyi izlerken zamanın harbiden de öyle bir geçtiğinin farkına varmaz.
güncel Önemli Başlıklar