bugün

Aklınca espiri yapmaya çalışan şakirt saçmalamasından başka bir şey değildir. Dön kendi götüne gül.
artık "mal yazar olmayan yazar" da diyemiyorsun, çünkü bunu da siliyorlar. moderasyon ilginçleşmeye başladı, adama; "sen mal değilsin" diyorsun. "tartışma konusu, hakaret" falan filan diye siliyorlar. yani bir kimseyi mallığından ötürü hiç bir şekilde eleştiremediğin gibi o kişiye; "mal değilsin" bile diyemiyorsun. o yüzden ben de hiç bir şey demiyorum. bak moderasyon komikleşip bunu da silme. gördüğün gibi hiç bir şey demiyorum, sadece susuyorum.

tanım: olmayan bir duadır. hem dinle dalga geçmek, alay etmektir. hem de orada doğru-yanlış bir amaç için mücadele eden insanlarla.

tekrar söylüyorum bu entry de kimseye tek kelime değil hece dahi etmedim, silip de komikleşmeyin.
selasıdır o...
göstermelik olarak yapılan ve 'bak fakirlerin halinden nasıl da anlıyoruz' görüntüsü vermeye çabalayan tuhaf bir ritüel kullanılarak, ölümcül sonuçları olan bir uygulamanın gerçek nedenlerini gölgelemek için üretilen tuhaf dua.
başarıya ulaşması halinde, yani isminden de belli olacağı gibi ölene kadar tutabilirlerse oruçlarını, edilecek tek dua allah rahmet eylesin, cümlesinin taksiratını affeylesin dir.
burada yapılan ise oruc denemez. bunun adı intihardır. onlara allah sizi affetsin denir.
ölüm orucu tutanların iftarı zaferdir!!

ve o gün geldiğinde, sizler olmayacaksınız!
arkanızdan dua eden de!!!