bugün

Bilinmeyen bir gerçektir.

Zaten bariz belli olanları saymıyorum onlar kendilerini tutamayan dışarı vurmuş şahıslardır. Tiksinilmeyecek tarafları pek yok gibilir..

Ben şundan bahsediyorum, normal bir erkek gibi gözüken yani efendi, dürüst vs. olan adamlarında içlerinde bir yerlerde abazanlığın olması. Olmazsa olmaz ki efendim.

Zaten içlerinde olduğu sürece pek sorun yok . içlerinde kalmalı.. Yeri geldiği zaman açıp kullanmalı duruma göre yani. Her zaman her yerde dışa vurursa bildiğin çöpten farkı olmaz.
Bu gizli abazan adamlar her kıza asılmaz kızlarla muhabbeti iyi kötü olur o ayrı ama herkese yazmaz. Normal sohbetini yapar masturbasyon gibi cinsel ihtiyaçlarını gider kendi evinde yapar.

işin özeti en ideal olanıdır.
her erkeğin erkeksi, içgüdüsel ve doğal bir takım hissiyat ve isteklerini bünyesinde barındırmasına rağmen girdiği toplumsal ortamlarda bunu saklaması durumu. Ama söyle bir kaşırsanız çok kolay ortaya çıkar sakladığı seyler... özetle, asıl vahşi hayat ve güdüler içimizde her daim vardır; erkek zihninde oynanan sahneler bilinse hiçbir erkeğe kolay kolay yaklaşılmaz..
Gizli değiliz. Am diye deliriyoruz.
Abazan olsa yine iyi sapık diyelim.
cinsel gücün ve arzunun çokluğu ile abazalığı karıştırmayın. bir insanda bunlar fazla olabilir ama kendine hakimse bu onu abaza yapmaz. Kendine hakim olamayıp kudurursa, millete laf atarsa,her gördüğü kıza sarkarsa o zaman işler değişir tabi ...
keşke gay erkeklerde öyle olsa.