bugün

aslında ne güzel başlamıştı herşey. çok da güzel bir son bekliyordu seni.

bir kızla tanışıyorsun memeleri dipdiri ve çok masum. görüyorsun ve hoşlanıyorsun aylarca manuel takılıyorsun (31) gidip merhaba diyemiyorsun çünkü cesaretin yok ve onunla konuşunca saçmalıyorsun. onu gözünde büyütüp ulaşılmaz zannediyorsun onu bir kaltak gibi görüyorsun olan sana ve geçen zamanına oluyor ve birgün ne hikmetse gidip açılıyorsun. kız hiç düşünmeden evet diyor mutlu oluyorsun havalara uçuyorsun.

uzun zaman geçiyor ve ilişki çok iyi gidiyor hiçbir problem yok ve ilerisi için sevişme teklifi ediyorsun kız kabul ediyor ve daha büyük sorumluluk aliyorsun. sevişmeye bir kaç gün kala gece gündüz demeden çalışıyorsun hiç durmadan kamasutra öğreniyorsun. patron dediğin adam seni günlük 30 lira için azarlayip duruyor. " sikerim kamasutranı " demek istiyorsun fakat diyemiyorsun.

sevişmeye az zaman kaldı gerçekten çok heyecanlı hayatının kadınını bulduğun için çok şanslı olduğunu zannediyorsun. Ama son saatlerde bir şey farkediyorsun.
sevişeceğin kişi çok mutsuz. nedenini soruyorsun hiç birşey yok deyip geçiştiriyor . fazla üstüne gitmiyorsun.
şu günlerde ağzımızın tadı bozulmasın diyorsun.

bir iş çıkışı sevgilin arıyor ve konusmamiz lazım diyor. peki aşkım deyip buluşma yerine gidiyorsun. senin yüzünde aptal bir gülümseme ve" seni dinliyorum aşkım" diyorsun. Ama kızın yüzüde o kadar solgun.

bak ben seni çok seviyorum diyerek başlıyor söze . herşeyi anlatıyor. üniversite yıllarında birini sevdim hemde çok sevdim diyor ona vermedim sana verecem. diyor.
şok oluyorsun. sanki kafandan aşağı kaynar su dökülmüş gibi boş boş bakıyorsun etrafa ve kız kalkiyor masadan ve hoşçcakal deyip gidiyor. mekandan çıkıyorsun hayallerin yıkılmış , pipin sönmüş ve kandırılmışsın.
agliyorsun köpek gibi hiç durmadan. bir yandan ağlıyor bir yandan bağırıyorsun. çevrendeki insanlar " deli mi ne" diye söyleniyorlar kendi kendine
eve geliyorsun aglaman devam ediyor hiç durmadan.
" erkekler ağlamaz " diye kim söylemiş . hemde çok iyi ağlar . dayanamıyorsun ve sandıktan 21 santimlik haşmetli dildoyu çıkarıyor götüne dayıyor yasamina son veriyorsun.
bakire olunca noluyomuş , verecekmiş işte sana neden hayatına son verdin, nasıl bir ilişki , nasıl bir bohem bu lan, çıkar dildoyu boşver sen kıyma canına