bugün

Belki de herkesin güzel olduğu anlar var, severek yaptığı bir işle meşgul iken ya da en sevdiği enstrümanı çalarken müziği dinlerken ya da bir an başını çevirip arkasına baktığında ya da .. Diye çoğaltılır bu anlar . güzellik ayrıntıda gizlidir.
bana aşık olan hiçbir erkeğin içinde bulunamayacağı durum. az votka yoktur yokluk vardır.
daha olmadı. kimi sevdiysem güzeldi ama her sevdiğim güzel de beni sevmedi.
Boka konma durumudur.
fazla votkanın zararları.
eger cidden asiksa dunyanin en cirkin kizi gelse bile o adamin gozunde en guzel kizdir o.
''hoş nazara labüd olur hoşnüma, eğri bakan eğri görür daima'' sözünü hatırlatan dedirten denilesi şeydir.
Mecnun'a demişler ki "övüp durduğun uğruna dağları deldiğin leyla bumu pekte güzel değil demişler". Mecnun'un leyla'sıda çok çirkinmiş. Mecnun demişki; "birde benim gözümle bakabilseydiniz." yani herkesin gördüğü herkese uymaz gönül bir çirkinden yana olabilir kimi zaman. Gönlün zalimi sevmesinden iyidir iyi.
zamanla gerçekleştirilebilecek olaydır. çünkü kadınlar erkekte ilk olarak yakışıklılığa, erkekler kadında ilk olarak güzelliğe dikkat eder, onları çeken budur. hiçbir insana '' off, o da nirvana seviyor, o da sartre okuyor '' diyerek aşık olmayız. dış güzelliğiyle etkilemeyen birine mutlaka ve ancak tanıdıkça aşık oluruz. başka türlü olmaz asla.
aşıksan en çirkin kızı bile gözünde çok güzel görürsün. o yüzden sıkıntı yok.
hayatıma giren tüm erkeklerin başına en az bir kez gelmiş olay.
öyle bir sey ancak efsanelerde olur o da şaibeli olur. çirkin kiz sevilmez. hem ne demiş barış abimiz 'yaz dostum güzel sevmeyene adam denir mi?'

kendine ayiğ ol.
aşırı kıskanç erkek için ideal sevgilidir. zaten bilir kimsenin o kıza sümük atmayacağını böylece kuruntu yapıp acabalarla kendi kendini yemez er kişi.
Eğer gerçekten sevilmişse güzel çirkin ne fark eder ki karakteri güzel olsun size değer verdikten sonra dünyanın en çirkini olsun en değerlisi olur.
Mecnun'un dediği gibi, "bir de benim gözümnen bahın".
Mecnunu çöllere düşürende guzel degilmis diye duydum.
Kisi aşık olduktan sonra millet ne derse boş. Aşk sizi bulduysa kiymetini bilin. Yok şurasi da boyleymiş burasi da böyleymiş falan geçin bunlari. Ani yaşayin. Nitekim bulamayanlarda var tipsiz bir yar.
aşık olduğun sürece ona çirkin diyemezsin zaten, gözünde en güzel o'dur.
önemi yoktur.

kadın sevdikçe güzelleşir.
aşk için tipin düzgün olması şartı olmadığından takılınacak bir şeyi olmayan olaydır.
leyla'nın sadece mecnun'a güzel olması kadar harika bir durumdur bence. gerçek aşkı anlamış, fiziksel boyutları atlamış olanların yaşadığı şeydir.
Kader kısmettir. Evet.
Aşıksa çirkin değildir o onun için güzellik kalptedir önce çünkü .
lisede yaptığım eylem.Sınıftaki arkadaşlar kızın sakalı var diye benle dalga geçerlerdi ama benim gözüm ondan başkasını görmezdi benim için o dünyanın en güzel kızıydı.
çirkin birinin size aşık olması kadar korkunç değildir.
Real madrid ve barcelona'nın, Türkiye'nin amatör lig takımlarına 50-0 yenilmesinden daha imkansızdır.