bugün

videonun başında iki pkk lı öğrencinin bursunu kestik diyor sonra diğerleri bu haberi yapanlarca okunuyor. ARdında telefon konuşmaları nasıl ellerine geçmişse servis ediliyor. Yok çev de bu tip durumlar olduğunu biz de öğrenciydik duyduk, tamam, ama neden şimdi bu şekilde dile getiriliyor. Ben bile bunu duyunca burs için başvurmamıştım mesela. Günahları boynuna tabi. Ancak daha suçları ortaya çıkmadan terörist damgası yiyen o kadar insan varken nasıl olur da hukuktan bahsediyorlar anlaşılacak gibi değil. Kimse hüküm giyene kadar suçlu olamaz ki. (bkz: Abdullah Gül)

Sonra bir diyeceğim daha var, doğu perinçek ile, yalçın küçük afişe edilmiş, eski pkk sempatizanı görüntülerle. Anlamadığım sayın başbabakanın geçmişte söylediklerini gelişerek değiştik diyerek anlatmaası ve bunun takiye olarak ifade görmesi kimilerinin gururuna dokunurken, aynısını yapanlara aynı şekilde suç atmak abesle iştigal değil mi?

Kazanmak için her yol mübah diyenler sadece o mücadeleyi kazanır, hayat mücadelesinde ellerine geçecek olan şey ise, koca bir bereket tanrısıdır diyerek sözlerime son veriyor, din kardeşlerimin gözlerinde öpüyorum...

Edit: Başlık babaya kalmış yav. Üstte bir yazı vardı hatta bir link vermişti arkadaş ama silmiş anlaşılan, neyse anladığınız kadarı kafidir dostlar.
kimsenin suçlu gösterilmediği bir olay. ilk entryde de belirttiğim gibi 'iddialara göre'. ve kanımca bu ülkede kirli çamaşırı olmayan biri yok.
ayrıca ne misyonerim, ne nurcu, ne sağcı, ne solcu sadece bu videonun tamamını arkadaşımın bilgisayarından izlemiştim, ve bir kısmını bulabildim onu da sözlükte paylaştım. kanalın adı falan aklıma gelse veya arkadaşımla tekrar görüşme olanağım olsa, bulur koyardım.
daha ne desin resmen acıkça pkklılara burs verdik kestik diyor yazıklar olsun bunlara bumu çağdaşlık utanıyorum bu zavallıların yüce atatürk'ü kullanmalarına ulu önder yasasaydı ilk bunları sonra fettullahçıları asardı bunlar daha tehlikeli onlardan.
burs yerine götlerine* don verse daha makbul olacağını düşündüğüm durumdur.
güncel Önemli Başlıklar