bugün

sevgili sözlük kızları;

zirvelere gelmeseniz de olur. siz bulunduğunuz yeri özel mesajla bana bildirin, ben sizin olduğunuz yere gelirim.
(bkz: kızlar akıllı olsun akıllı)
bu zirve kızlar arası olacaktır. salyaları akan azmanlar da gelmeyecek, adam gibi adam olanlarda. hiç erkek olmadan toplanmak istiyoruz. sonrasında bir zirve daha düzenleyip kızlı-erkekli hoşsohpetli zaman da geçirebiliriz. tabii #5564635 bu tür entryler girebilen zihniyetleri aramızda görmek istemiyoruz. hatta bu gezegende de olmasalar çok mutlu oluruz. bu nedenle insan gibi sohbeti olan yazarlara özel mesajla haber verilecek ve kızların olacağı karma zirve azmanlarla değil adam gibi adamlarla yapılacaktır.
centilmen baylar ve göz bebeğimiz hanım kızlarmız;

siz şöyle bir kenara çekilin bakalım beyler. sözüm sana sevgili hanım yazar! neden uğramıyorsun zirvelere haa? yoksa asılsız e-posta sana da mı geldi? yoksa yoksa o sen misin? hayır, deilsin. çünkü böyle bir şey yok. bakın ben size kısaca açıklayayım zirveleri;

zirveye gidiyoruz önce bir mekanda içkilere ilaç atılıyor. sonra bir arabaya kucak kucağa biniliyor. arabamız çok var ama işin tadı kucak kucağa binmekte. daha sonra oradan zall'ın evine geçiyoruz. sonra orada sabaha kadar birbirimizin ırzına geçiyoruz.

yok böyle bir şey canım kardelerim. gelin zirvelere bilgisayar başında döktüren insan içine çıkamayan asosyallere ihtiyacı yok bu ülkenin. potalsiyeli yüksek, dinamik, girişken insanlar lazım bizlere. hem melankolik'in yıllardır tuttuğu o zirve ajandasına iki satır karalamadan, usbgl'de bir tezahurat yapmadan, ilk gelenlere "merhaba ben bluevelve" demeden, "kulis yapmayın beyler" uyarısı yapmadan yazarlığın tadı çıkmaz.

yani neymiş!

caddebostan sahil alkolümüzdeki kan oranı zirvesi ve istanbul kimse bilemez zirvelerine katılıyor ve zirvelerin dayanılmaz hafifliğinden yararlanıyormuşsunuz.
fakat siz bizleri cinsel obje olarak gördükten sonra nasıl iştirak edelim. *