bugün

sözlük yazarlarının ihtiyacı olan bilgilenme girişimidir.

zirve nedir?
neye yarar?
meme var mıdır?
sabaha kadar hoplat beni erkeğim diyen şey bayanlar mı sızmıştır?

tüm bunları iyi analiz etmek gerekir.

önce zirve nedir bunu cevaplayalım.

şimdi efenim internet geliştikçe yeni sosyalleşme alanları açtı. forumlar, bloglar, msn, şu bu derken belli bir tanınmışlık, bir samimiyet oluşsa da mutlaka bu tanınmayı gerçek hayata eklemek gereklidir. bu tutum bireyleri üye oldukları platformlara daha fazla bağlayan önemli bir etmendir ayrıca.

bu sebeple uludağ sözlük açısından ele alırsak zirveler ya da buluşma, toplantılar vs.. bireylerin bir çeşit deşarj aktivitesidir. burada önemli bir parantez açıyorum. yurtiçi ve yurtdışında da çeşitli ortamlarda bulundum. rahatlıkla söyleyebilirim ki normal hayatınızda olmadığınız bir şeyi sözlük hayatınızda da olamazsınız.

normalde kızlarla konuşamayan bir adamsan zirvede de konuşamazsın.
normalde çirkinsen zirvede de çirkinsin.

sözlükteki rol yapma çaban zirvede işlemez, karşındaki anlar samimi misin yoksa hırt mısın?
yani karı kıza gidiyorlar yeaaa demeden önce bunu anlamak gerek.

birii karı kıza gidebilir. bir başka bağyan yazar da ''dur şu abazanlar sarsın çevremi de egomu tavanlayayım'' da diyebilir. tekrar ediyorum bunlar normal yaşamınızda da olabilecek şeyler.

zirve, günlük hayatından stresinden kaçış ya da bir yazarı daha iyi tanıma aktivitesidir. bu aktivite içinde normal hayatınızda yaşayabileceğiniz her şeyi yaşarsınız. sever, sevişir, aşık olur, kıl kapar, nefret eder, kusar, tuvalette 31 çekersiniz. sonra hayat devam eder zaten.

haydi sevişelim. *