bugün

bizzat tarafımdan gerçekleştirilmiş bir olaydır.* * *

Bugün sokakta yürüyordum hedefim nişantaşıydı. Biraz yürüdükten sonra bir zengin züppe gördüm. Giyimi fena değildi saati çakma falanda değildi. Eline telefonunu alınca telefonunun markasının blackberry olduğunu gördüm. Hemen saldırmalıyımdım bu züppeye.

Ardından hemen muştamı takıp adamın yanına geldim

ben:Selamın aleyküm kardeş ateşin varmı
zengin züppe:Olmazmı abi ya dur bakayım cebimde bir yerdeydi. Bu arada aleyküm selam kardeş.

O çakmağını ararken ben muşta ile suratına bir geçirdim pir geçirdim. Yere yığılmıştı. Yumruk-tekme giriştim. Gece vakti olduğu için kimsecikler yoktu ortada. Bayıltana kadar dövdüm. Ağzından kanlar geliyordu.

Çocuk bana sadece 1 yumruk atabilmişti.

Sonra üstünü arayıp aradığı çakmağın zippo model bir çakmak olduğunu gördüm umursamadım ve blackberry marka telefonunu alıp ordan uzaklaştım.
işlenilen suç hırsızlık değil gasptır, 36 yıldan başlar...
(bkz: polisi arayın beyler)

bazı "adamsın lan" diyen andavalların böyle bir durum kendi başına gelse yorumları ne olacak merak edilesi durum aslında.
(bkz: uludağ sözlük ten soğuma nedenleri)
bu kişilerle mi beraber takılıyoruz biz ?
http://www.youtube.com/watch?v=scSIeodctIc
- Başka nerelere gittin almanya’da Ziya amca?
+ Aslan avına gittim.
* Ziyaaaaaa.
+ Efendim abi?
* Ulan deminden beri çocuklara atıp tutuyorsun artık sabrım kalmadı, Almanya’da aslan ne gezer be!
+ Aman abi ya olmaz olur mu? Ee tabi Afrika’daki kadar bol değilse de üç beş tane bulunur.
- Hadi şu aslan avını anlat!
+ Haa evet. bi gün arkadaşlarla ormana gittik, elimde tüfek ağır ağır ilerliyorum derken birden onu gördüm.
- Neyiii?
+ Aslanııı! Bir kaç metre ötemdeydi böyle şey olamaz Allah Allah boyu on metree!
- Aslanın boyu on metre mii?
* Ziyaaaaaaa!!!
+ On metre değilse de beş metre var.
* Ziyaaaaaa!
+ Yani aslan kadar aslan. Hemen doğrulttum tüfeği tıkkk tüfekte kurşun yok!
- Eyvahh sonra?
+ Allah’tan üzerimde çakı var, hemen çektim çakıyı açtım.
- Sonra amca?
+ Atladım aslanın üstüne! karnına tak tak tak tak!
* Ziyaaaaaa! çakıyla aslan mı öldürdün?
+ Öldürdüm, öldürdüm abi ya! Bacaklarını ayırdım aslanın…
* Sus ulan!!! Şimdi ben seni öldürücem haaa!
gerçekleştirmeyi kafanızdan geçirdiğiniz an "kendini modern robin hood mu sandın yarram" lafını benden duymanıza sebep olucak eylem.
Her şeyden önce günahtır be kardeşim. Hadi onu geçtim, bari dövde telefonunu bırak.
tinerci nesildir bunu yapan.
(bkz: gasp)
zenginin malı züğürtün beynini yorarmış. Çok güzel hayal kurmuşsun kardeşim ama nişantaşı gibi yerde tutmaz sanki.
başlığı okuyup entry giren yazarların dikkatini çekmiş olan olaydır.

ulan adam hayal gücünü kullanmış, yazmış. yıldızlı bkz'da yazıyor bir şeyler okuma zahmetinde bulursanız eğer.
güncel Önemli Başlıklar