bugün

yaz tatilinin kısalacağını duyan öğretmen ve öğrencilerin verdiği tepkidir. bir mühendis olarak beni yeni küfür icat etmeye teşvik eden söylem.
hükümetin her günün anasını bellemeye yönelik çalışmalarından biridir. bugün napsakda milletin huzurunu kaçırsak diye oturup düşünüyorlar herhalde.
Ygs ve lys hazırlanan biz gençler şu aralar haziranı bitircez zaten sınav gelene kadar ,kaldımı 2 ay ,onuda alın emi amk.he.
Edit:eksileyen dana sen mi azaltiyon tatili?
bol bol küfür duymalarına başka da hiç bi işe yaramayacak açıklama. mayıstan sonra öğrenci bulabilirse gelsin kendileri girsin derse. böyle bi uygulamanın ne kadar saçma bişey olduğunu anlamak için insanda beyin olması yeterli sanırım.
dünyanin önde gelen ülkeleri başta olmak üzere 100 küsür ülkenin eğitim sistemi araştırılmış ve en kısa eğitim öğretim hayatının türkiye de olduğu anlaşılmıştır. bütün o ülkelerin ki yanlış bizimki mi doğru çalışın biraz anasını satayım yatmakla olmaz bu işler çinde ki okullar da yaz tatili denen şey bile yokmuş 1 ay ara veriliyormuş o kadar.
ayrı yazılan "de"yi bilmeyen kişilere öğretmenlere tekrar tekrar saldırma fırsatı veren söylem.

(bkz: ne yapsam da öğretmenlere saldırsam)

edit: afferin! başlığı düzelttin. bak demek ki bir şeyler öğrenmek kötü değilmiş!
türkiye de milyonlarca insan non-stop çalışırken utanmaz, aç gözlü, vurdumduymaz insanların sıçmığıdır. öğretmenlere saygımız sonsuzdur ama herkes kendisine duyulan saygıyı haketmelidir türkiye de 800 lira maaşla günde 12 saat çalışan milyonlarca insan vardır öğretmenler yarım gün çalışıp bir de 3 ay tatilimiz var *onu da almasınlar * açıklamasını hangi yüzle yaparlar anlam verilemez.