bugün

iPhone 5s telefonumda sürekli gördüğüm şarj yüzdesi dayanmıyor efendim.
Muhabbetinizin en iyi olduğu anda gözünüze çarpacaktır. "Ha bende niye öyle değil" şeklinde bir düşünceye kapıldıysan. Cevap belli yalnızsın kardeşim
Saniyelik telaş yaratir. Beyin napacam diye dusunurken eller beynin sinirler yoluyla gönderdigi yonlendirmeleri hzilica gerceklestirme amacindayken karışır, birbirine girer. Beyni bu denli yormamali. Sarjsiz disari cikmamaliyiz. Saygilar.
çötenk diye kapanacak olan telefonun son anlarıdır.
yaklaşık beş dakikadır bitmesini bekliyorum bitmiyor. ama tam bu yazıyı yazarkene bit...
başlığı okurken bile nefesim daraldı.
Beni 5 saat idare eden bitmek bilmeyen delikanlı şarjdır. Tabii ekstra mega süper sikimsonik güç tasarrufu modunda. Amk otobüsünde her koltuk başındaki tv şarj ediyor bir benimki etmedi. Müzik de dinleyemedim 5 saat mal gibi bir o filmi açtım bir bu filmi açtım. Sinirden ve sıkıntıdan kafamı cama vura vura telefonun şarjına da, soket girişine de, hopörlör deliğine de itinayla ayrı ayrı sövdüm. Cenabetliğe bakar mısınız benim önümdeki tvnin usb giriş yeri bozuk, ben sinirle kablodaki piç kedilerimin diş izlerinin olduğu yerlerden bir kopukluk olduğu düşüncesiyle kabloyu yamulta yamulta anasını ağlattım ve kablo kullanılmaz hale geldi. Sonra yanımdaki, arkamdaki ve önümdekileri uykularından uyandırıp tek tek telefonumu önlerindeki cihaza bağlayarak şarj etmelerini rica ettim. Sağ olsunlar hepsi de içlerinden sövdü ama dışa vurmayıp asık suratlarıyla denediler hatta ısrarın bokunu çıkarınca kendi kablosuyla bile deneyen oldu ama yok amk telefonu bir türlü şarj olmak bilmedi. Sonuç olarak son derece sıkıcı bir yolculuğun ardından evime döndüm. Şimdi sikerim böyle hayatı deyip 12 saat uyuyacağım. Biliyorum sürekli sikerim böyle hayatı diyorum artık bıktınız benden ama dürüst olun bi kendinizi benim yerime koyun, ben böyle hayatı sikmeyeyim de ne yapayım sözlük?
o stres anıyla kalbiniz çarpmaya başlar, gözleriniz şarj ve prizi aramaya başlar, o anın verdiği güçle sanki herşey 1 saniyede gerçekleşmiş gibi şarjı prize kabloyuda telefona takıverirsiniz. lakin hâlâ streslisinizdir, acaba o %1 şarj bitip telefon kapanıcak mı yoksa kurtulacak mı ;)