bugün

ülke sırlarının ifşa edildiği youtube yi ülkesinden daha çok seven maldır. bu grubun çoğunluğunun kim olduğu iyi bilinmektedir.
(#23284491)
ak partilidir. eğer ülkesinden daha çok önemsemeseydi youtube`u, sitenin engellenmesine karşı çıkardı. işte bunlar hep kasetlerin hep videoların korkusu.
Benimdir. Devletten çok kendimi seviyorum var mı? Devlet benim özgürlüğüme dokunamaz.
benimdir, devlet benden önemli değil gerçekleri görelim.
ulan yavşaklar video artık youtube'da tüm dünya bunu izliyor!
sen kendi vatandaşına yasaklayarak mı önüne geçeceksin!
ayrıca konu bugün bi çok muhalif gazetede var!

bilişim çağında bilgiye sansür güneşi balçıkla sıvamak gibi ama gel de bunu ak'lara anlat!

neyse yoktur öyle bir mal! ama birileri tayyibin hayrına olan ülkenin de hayrına zannettikleri için onlara öyle geliyor!
Youtube'un sırları ifşa edilen ülkenin vatandaşlarına kapatılmasındaki mantıksızlığı kavrayamayan mal'ın düşüncesidir.
Ülkemin en gizli görüşmeleri kayıt altına alınıp youtube'da yayınlanıyor ve buna sadece ben giremiyorum ancak bütün dünyal hala Suriye ile ilgili devletimizin politikasının ne olacağını dinleyebiliyor.
Buradan anlayabileceğimiz tek şey "Devlet sırları yalnızca o ülkenin vatandaşları tarafından bilinirse devlet güvenliğine zeval gelir. Tüm dünya bilse de bizi bir şey olmaz".
" amaç youtube değil sen hala anlamadınmı ? "

başlığı altına alınacak mallardır.
deve kuşu gibi, kafasını kuma gömüp götü açıkta bırakmayan maldır .

dikkat et, o götü bir gün z.keler .
youtube veya twitter'ın kapatılması sivil bir darbedir.

kendi pisliklerini, yolsuzluklarını, ses kayıtlarını örtmek için suriye konuşmalarını servis ettikleri bile düşünülebilir.
zira youtube'u kapatmak için etkili bir neden olacaktı!
neymiş efendim orada konuşulanlar ülke açısından önemli şeylermiş.

ben orada fetih kafasında yaşayan sözde müslümanlar dışında hiçbirşey göremedim.
darbecilikden daha kötü tek şey, savaş yanlısı olmaktır.
bu hükümet gelmiş geçmiş ''savaş kafasında yaşayan'' tek hükümettir.
beyinsiz kişi söylemidir bu çıkan kayıtları dinlemeden harala gürele yazmıştır.
azalarak bitin aq. lan bu mantıkta insanlarla aynı oksijeni solumaktan utanıyorum. hala akpyi savunmaya çalışan omurgasızlar var. ölün inş daha ne diyeyim aq.
Mantıksız söylemdir. Bugün internetin yasaklanır yarın dışarı çıkman yasaklanırsa ne diyeceksin..? ''Dışarıyı ülkesinden daha çok önem veren mal'' mı diyeceksin..? Sizin gibi mantıksız insanlar sadece arab ülkelerine ayak uydurabilirler. Asla sizin gibi mantıksız insanlar demokratik ülkede yaşayamaz.
youtube'u yutub olarak değilde yutube diye olduğu gibi okuduğunu başlıkta ki ''ye'' ekinden belli eden kardeşimizin eğitim seviyesini gözler önüne sererken, başkalarına mal diye hitap etmesinin garipliğidir. Kapatılan sosyal medya sitelerinin satılmış medyaların halka kazığından sonra halkın sesi olduğunu görememektedir.