bugün

işim gereği ve bizimkiler kendi arabalarını yenisini alacaz diye satıp benimkine el koyduklarından dolayı her sabah 40-45 dk yürümek zorundayım.
son zamanlarda, yapabildiğim tek şeyi yani oyun oynamayı uzun yürüyüş faslına eklemeye karar verdim. çok sıkıcı oluyordu yoksa.
evden çıkar çıkmaz kendime bir rakip belirliyorum, ne kadar uzakta olursa o kadar iyi. ve ona yetişmeye çalışıyorum çaktırmadan hızlı hızlı yürüyerek. bazen çok yavaş yuruyorlar ondan dolayi başka bi rakip belirleyip level 2- level 3 e falan geçiyorum. bazen çok hızlı yürüyenler çıkıyo onlar da boss leveli oluyo. boss geçmek için koştuğumu bilirim. rakibi geçtikten sonra bazen yol üzerindeki simitci amcadan simit falan alıp oyalanıyorum. sonra bi daha geçmeye çalışıyorum bu da bonus level oluyo.
rakibin genelde hatun olması tercihim ama miyop olduğum için % 75 olasılıkla erkek çıkıyo. Eğer hatunsa score 2 katına çıkıyo. hatunun parfüm kokusu Checkpoint oluyo. koku yoksa fake end diyip koşarak uzaklaşıyorum hatunun içinden boss falan çıkar diye.