bugün

o yıllarda ergenlik dönemini yaşayan genç erkek ve kadınların cinsel hayatına büyük ve dahi onarılamaz darbeler vurmuş ekoldür efenim. başını müjde ar, banu alkan, kadir inanır, tarık akan ve ahu tuğba nın çektiği bir grup tarafından başlatılıp, devamı getirilmiştir. yazıklar olsun diyorum burdan onların hepsine.

konu aslında hep aynıdır. esas oğlan ile esas kız yakınlaşır fazlasıyla ve sevişmeye başlarlar. görüntüde ne göğüse dokunma, ne bacakları okşama ne de başka bir aktivite vardır. esas oğlan sadece kzı boynunun çeşitli yerlerinden öpüyordur. ama o da ne? kızımız orgazm oluyor. evet evet orgazm oluyor. işte bu nokta bir dönemin gençlerinin cinsel hayatını başlamadn yok etmiş, ilerde yaşanacak karı- koca kavgalarının tohumlarını atmıştır. yurdum genci kendininde o şekilde bşr kadını orgazm edbileceğine inanmış ve yıllarca o inançla yaşamıştır. gün gelip bir sevişmeye başladığında yaptığı hatanın farkına varır ama çok geçtir artık.

a- ohhohhh. okşa bacaklarımı okşa sevgilim..

b- ıhhh olmaz' bu iş boynunda bitecek ohhsss..

a- dokun bana,het yerime dokun..

b- boyunda bitecek dedim ıhhhs..

gibi diyaloglar yaşayıp neticede başarısız olmuşlardır. cinsel mutsuzluk sebepli boşanma davaları dikkat edin hep o dönem ergenliğinmi yaşayan insanlar tarafından açılmıştır. bir kaç tane ne yaptığını bilen, o filmlere inanmayan erkek/ kadın çıkmışsa da partnerleri o ekolden olduğu için elleri kolları bağlanmıştır. yazıktır, günahtır hepsine.
güncel Önemli Başlıklar