nasıl bir iş olduğu hala esrarını koruyan durumdur. facemde ki duvar yazılarını görseniz zannedersiniz ki 6s kupayı aldı amk. * kafaları çok güzelmiş güle güle kullansınlar.
ligi 2. tamamladığı halde kutlama yapan fenerliden yeğdir.
her fenerbahçelinin imrenerek baktığı galatasaraylıdır. zira mağlubiyetten gurur duyulan bir takım, herkese nasip olmaz.
fenerin moskova gibi bi takıma deplasmanda 10 kişiyle kapanarak oynadığını görüp

şükreden iyiki benim böyle bir takımım var diyen gs lidir aynı zamanda..
maç izlerken daldığım http://www.voscreen.com sitesinde ilk defa üst üste doğru bilmemle heyecan yaşayıp sevindim. ama galatasaray yenilgisi ardından kursağımda kaldı sevinç.
yenildiklerine değil 3 top direkten döndüğü ve 2 tane de hakları olan penaltının verilmediğine üzülen gslidir. 3 top direkten dönmeseydi ve 2 penaltı verilseydi manchester unitedı Beşleyeceklerdi. ama malesef hakları yendiği için 1-0 mağlup duruma düştüler. 5-1 bitmesi gereken maç 1-0 bitti.
Ben timsah yürüyüşü yapan bir Galatasaray lı görmedim. Aksine eskiden oldugu gibi herkesin yüzünde gurur vardı.
karşı tarafın girdiği 10-12 tane gol pozisyonunu görmemezlikten gelip, yine karşı tarafın verilmeyen penaltılarınıda es geçen, kendi girdiği 2-3 pozisyonu abartıp, verilmeyen 1 penaltıyıda memleket meselesi haline getiren g.saraylının kuyruğu dik tutma çabalarıdır.
bugün sevinmemişlerdir. bu kadar yüzsüz değillermiş. hahahasiktir evet.
Sefasini cektigi kadar cefasina da razi olan galatasaraylidir.