bugün

Genel olarak transfer eden klübün rakiplerine karşı yaptığı showdur. birde ünlü bir futbolcuysa tamamen abartı yapılarak imza töreni...
daha sonrasında topçu "sivil kıyafetinin" üstüne yeni takımının formasını giyer,ortaya çok ilginç görüntüler çıkar,,eğer ki yabancı bir futbolcuysa zorla "eğn buyguk fenirbahke" söyletilir,,ondan sonra futbolcu soluğu istanbul'un gece hayatında alır,,
1. aşama
yer: imza töreni salonu

1. hareket / okey işareti: olmazsa olmaz. ''tamam, sakin olun. özlenen şampiyonluğu size getireceğim.'' manası taşır.

2. hareket / bayrağı tutmak veya öpmek: genellikle 1. haraketle beraber combo yapıldığı görülür.

3. hareket / ismi yazılı formayı iki eliyle tutma: oyuncunun formayı sağında veya solunda tutması makbüldür. önünde tutarsa pek fotojenik olmaz.

2. aşama
yer: stad veya tesisteki saha

1. hareket / top sektirme: gene olmazsa olmazlardan. oyuncunun minimum 20 sektirip rezil olmaması gerekir.

2. hareket / toplarla poz verme: oyuncu diz çökme vaziyetinde eğilir, bi topu bi yanına, diğer topu diğer yanına alıp parmak uçlarıyla topları sabit tutar.

3. hareket / topu kafada tutma: fotomuhabirler tarafından top sektirme kadar rağbet gören bir pozdur.

4. hareket / topa ayağının altına alma: pek bi karizması yoktur, fakat standart prosedür, oyuncu n'apsın ?

extra bölüm: yıldız oyuncu transferlerinde görülür. stada seyirciler doldurulur, sahanın ortasına stand kurulup imza seyircilerin önünde attırılır. türkiye de carlos ve lincoln örneklerinde görülebilir.

1. hareket / topu 3-5 kez sektirip seyirciye fırlatmak: carlos un işidir. yöneticilerden birisi kendisine 3-4 top verir ve seyircilere göndermesini söyler. carlos olayı tamamiyle g.tünden anlar ve 2 topu eliyle seyircilere doğru fırlatır. uyarılan carlos, hatasından döner ve son 2 topu 3-5 kez sektirip seyircilerin olduğu yöne doğru diker.

2. hareket / şampiyon x modu: kahramanımız bu sefer lincoln dür. florya çiminin üzerinde yapılan imza töreni sonrası seyircinin yanına gider ve sariiiiiiiii, kırmiziiiii diye bağırır. pek tasvip edilmez. ağırbaşlı olmak gerekir. ne de olsa koskoca takımın yükünü önünüzdeki sezon siz çekeceksiniz.
önce imza atar sonra çocukluğumdan beri hede hödöyü tutuyorum rakip olarak geldiğimde hede hödönün taraftarından çekinirdim ama artık o taraftar arkamda sonra formalı resim sonra çiçekler önünde gül koklarken formalı pozlar sonra top sektirme 3 hafta sonra henüz takıma uyum süreci yaşıyorum hede hödö.
imza atan futbolcunun " ben zaten küçükken de bu takımı tutuyordum" demesiyle sona erer.