bugün

Başlığı böyle açmamın nedeni isminin tam olarak sığmaması ama bahsettiğim kişinin kim olduğunu hepiniz biliyorsunuzdur.

Bir açıklama yaptı iki gün önce kendisi.

CHP diktatörü, siyasetin hangi hangi yelpazesinde yer alırsa alınsın Selahattin Demirtaş'ın mahkumiyetine karşı çıkılması gerektiğini söyledi...

CHP diktatörü, Mirgün Cabas'ın sorularını yanıtlarken "Siz AiHM kararını uygulamaz her beraatten sonra, ki Selahattin Bey'le ilgili 4 kez tahliye kararı verilmesine rağmen aynı dosyadan yeni uydurma suçlar yaparak onu mahkum ederseniz buna siyaset yelpazesinin neresinde yer alırsak alalım birlikte karşı çıkmamız lazım." dedi.

Arkasından bu da yetmiyormuş gibi HDP'lilere CHP'ye oy verdikleri için teşekkürlerini "HDP'ye oy veren vatandaşlarımızın tamamı son seçimlerde CHP'ye oy verdiler demek gerçekçi değil ama oy verenlere yürekten teşekkür ederim. Bir siyasi parti bütün vatandaşların oyuna taliptir. Bu süreç içinde CHP'li adayların desteklenmesi bizi mutlu eder. 6,5 milyon vatandaş HDP'ye oy vermiş, 6,5 milyon vatandaşı terörist mi ilan edeceğiz? Akıl alır mı bunu? insanları suçlayarak değil, insanları kucaklayarak siyaseti saygın kılmalıyız benim temel hedefim bu." sözleriyle sundu.

Bakın bu da haberin linki.

https://www.nethaber.com/...tin-demirtas-cikisi-25021

Ya birader. Önce bunu söylemeliyim ki Fatih Tezcan'ı içeri atmayan adam CHP'li diye düşünen insanlar var.

Hem de çok sağlam, kaynaklı düşünen insanların fikri bu. Yani yaşadığı devletin erkinden çok bir partinin erki insanlar yok değildir dünyamızda herhalde?

Nedeni de dışarıda olduğu sürece AKP oylarını düşürecek söylemlerde bulunması.

işlerine geliyor yani dışarıda olması anlayacağınız. Ama siyaset ne yazık ki doğruların olmadığı bir alan olduğu için biz böyle şeyleri kimlerin yaptığını bilmeden önyargılarla yaklaşıyoruz ne yazık ki.

Hüso yk ve ay em e sizin ellerinizde diye devlet sırlarını açığa çıkaran iranlı erdemsize 50.000 tl hibe ettir üstüne bastığın toprakta, terör sempatizanı Selo'ya 50.000 tl hibe ettir üstüne...

Sonra seni seven insanlar hala onu içeride tutsun ki hükümetin de fikri bu ama HDP'den oy almak için böyle bir şey söyle falan.

Konuşmak istediğim ama konuşamadığım o kadar şey var ki. Yani sinirden ne yapacağımı şaşırıyorum bazen.
HDP'ye teşekkürlerini ilettiği ve aynı yolda yürüdüklerini belirttiği haber linkinin olduğu başlıktır efendim.

Hemen hdp'li biri de atlamış zaten başlığın altına ama onu görmezden geliyorum çünkü onunla uğraşacak kadar düşmedim.

Anneler kutsaldır. Evet bu doğru. Bazı insanlar kırk yılda bir doğru kelimeler kurabiliyor gerçekten şaşırtıcı.

Bu başlığı o kişinin isminin devamına 'Selehattin demirtaş serzenişi' olarak yaz bakalım, 2 harf fazlayla başlığı açamıyorsun.

E ne yapsaydım? Aklıma Merhum Yemuş Hanım geldi ve annesinin ismini yazdığımda baktımki oluyor, o yüzden böyle bir şekilde açtım bu başlığı ben. Ben kadınlara o kadar değer veriyorum ki, gidip alt hesabıyla 'Türbanlılar' başlığına onları aşağılayacak şeyler yazan biri değilim. O kim olduğunu da çok iyi biliyor ama uğraşmak istemiyorum.

Hadi bunları geçtim.

Ben burada Apo'nun mektubunun trt'de okutulmasını tasvip ettiğimi mi söylemişim? Öyle bir söz yazıyor mu bu yazıda.

E hadi madem o konuları açacaksak 'YPG Terör Örgütü değildir' diyen ve 'Selo hapisten çıksın' diye yırtınan insanların da tüm kirli çıkılarını ortalığa dökelim. Öyle mi olsun?

Adam zaten başlığın ilk entry'sindeki linktede görüleceği gibi 'HDP'ye teşekkür ederiz' demiş dahası var mı bu işin?

Bazı insanlar bebek katilinin avukatı olan 'tr705' lakaplı chp genel başkan yardımcısı sezgin tanrıkulu'nu, 'türkiye ile iran arasında savaş çıksa iran tarafında yer alırım!' diyen türkiye şiiliğine bağlı eren erdem'i, 'türkiye ile suriye arasında savaş çıksa esad tarafında yer alırım!' diyen türkiye nusayrisi sera kadıgil'i, '23 nisandan bir gün sonrası 1915' diyen canan kaftancıoğlu'nu, dhkp-c'li teröristleri savunan barış yarkadaş ve veli ağbaba'yı, hdp güzellemeleri yapan şerdil dara odabaşı'nı çok çabuk unutuyor gerçekten.

Ha bir de, algı operasyonu dediğimiz şey nasıl olur mesela? Aynı anda mesleğin gereği öd korkusundan 3-4 hesapla yalan yanlış şeyler yazarsın, insanları belli bir kitleye karşı kışkırtırsın ve en ağır dil kullandığın hesabını da papazın aceleye geldiği anlardaki gibi bir aceleyle silersin.

Uğraşmak istemiyorum ama özellikle üstüne basa basa 'gel beni sev ayı' diyor bazıları gerçekten. Anlam veremiyorum.