bugün

bugün yaşadğım iç burkan, kalp krizi geçirmeme sebep olan üzücü durumdur.yazarlığınızın elinizden alındığını yani kısaa uçurulduğunuzu düşünme anıdır.

hiç başıma gelmemiş olduğundan yazarlık silindiğinde ne oluyor ne bitiyor bilmiyorum.her zaman ki gibi bilgisayarımı açtım sözlüğe girdim ve öncelikle yaptığım ibi ben sekmesine tıkladım ve en kötü oylanan entrylere tıkladım, ve tıklamamla birlikte gözlerimin yuvasından çıkması bir oldu çünkü en son girdiğimde kii entry ile şuanda gördüğüm aynı olunca yazarlığım silindi sandım hemen entryler girmeye başladım.evet entry girmede başarılıydım ve ardından - bir oy gelincede anladım ki yazarlığım silinmemiş.
zaten ben sekmesine tıklandığında nickim altında yazıyomuş, boşu boşuna kalp krizi geçirdim ve boşu boşuna gözlerim yuvalarından çıkmış meğersem.

edit:imla, ekleme.
Nickini değiştirdikten sonra bunu unutup eski nickle sözlüğe girmeye çalışınca başıma gelen durum. Yazarlık silinince ne olup bittiğini de bilmiyorum tabi. Girişte hata verince kalbime iniyordu, oturup ağlayacaktım nerdeyse. sanki sözlükten silinmiyorum da bakanlıktan azlediliyorum.
güncel Önemli Başlıklar