bugün

inanmamam gereken insanlara inanmam.
çenemi tutamıyorum bazen.
iyi/kötü tüm hissettiklerimin ve düşündüklerimin en fazla %20'sini dışa vurabilmem.
aşırı detaycılık. artı yanları olduğu gibi eksi yanları da var.
her konuşmada sürekli kendimden bahsetmem, ben şunu yaptım diyen birine sürekll ben de yaptım ya da ben yapmadım tarzı şeyler söylemek beni rahatsız ediyo ama umarım onlar rahatsız olmuyodur bundan.
Sabahları kalktığım zaman saçlarımı düzeltmeye çalışırken harcadığım vakit yüzünden hiçbir yere zamanında gidemiyorum. Ama yine de seviyorum saçlarımı.
inatçılık, kıskançlık * * * , üşengeçlik, vb.
Üşengeçlik. Bir ilacı falan olsa keşke.
herhangi bir özelliğimden nefret edememek kahrediyor beni. bundan nefret ediyorum.
biraz özgüven eksikliği.
herkesi insan sanıyorum ya... allah benim belamı versin!
olmaması gerektiği kadar sakin ve toleranslıyım.
Insanlara karsi tahammulsuz olmak, cabuk sinirlenmek ve bunu degistirememek.
Küçük seyleri zihnimde büyüte büyüte çözülemez bir dert tasa haline getirmem ve Cok çabuk sinirlenmem, sinirlenince de gözümün hiçbir şey görmemesi.
uyuşukluk. Acayip uyuşuğum ama sevdiğim özellikleri yazarsam sayfalar yetmez.
bir de erken.. neyse vazgeçtim *
düşünmek,çok düşünmek,kafamın içinde konuşan sesler *
Çok safım.
fazla saf olmak,
fazla ınce dusunmek,
fazla alıngan olmak,
fazla pımpırıklı olmak,
fazla secıcı olmak,
fazla tatlı sevmek,
fazla ınanmak,guvenmek,sevmek.
fazla..........
karşı cinsin göz yaşlarına boğulması.

haklı da olsam bırakıyorum, "senden kıymetli mi?" diyorum. çok kolay kullanılıyorum bu sayede. nefret ediyorum, nefret...
negatiflik.
yaptığım doğru yada yanlışları kendimi iyice bunaltacak dereceye gelene kadar kafamda tekrar tekrar simüle edip acaba en iyisini mi yaptım düşüncesi.
boş vereyim gitsin uleyn ne olacak.
çabuk sinirleniyorum, tahammülsüz, insanları cok fazla tersleyen manyağın tekiyim..
çabuk sıkılmak, erişilmez olanın peşinden koşup zirvede bırakmak. ha bide anket doldurmak.
insanları çok umursamak.
Ağlama işte o kadar kolay dolmasın o gözler!