bugün

uyandiktan sonraki iki saatte beynin kapali modda olmasi. Boyle sorulara tek kelimelik cevaplar, derdini el isaretleriyle anlatmak tam bir rezillik.
dağınıklık, takıntılı olmak.
kendimi dünyanın merkezi sanmak .
nefret edememek.
hayır diyememek.
hayatı -yaz aylarında- * twitter, sözlük ve telefonda yaşamak.
asosyal pisliğin teki olmak, başarısız olduğunu hissetmek...

kimsenin söylemediği şeyleri söylemek isterken eleştirilince neresi yanlış anlamıyorum deyip
mal gibi kendini yormak ve daha niceleri.
bazen yükselen ama iyi ki lafta kalan öfke, şiddet ve terör arzusu.
Sabirsizlik derim de baska bi sey demem.
hafiflemiş de olsa halen bir miktar bulunan obsesyon.
asiri kiskanclik, üsengeclik.
çok mükemmeliyetçi olmak,
çok saf olmak,
cok iyi niyetli olmak,
her şeyi bilmek.

napalım allah baba böle yaratmış beni de. katlanacaksınız dostlar.
karsımdaki üzülmesin diye kendim üzülürüm çoğu zaman. değiştiremiyorum bu özelliği. bi de terazi burcunun klasik özelliği, kararsızlık. başka da yok, buna da şükür.
yazarların sevmediği özellikleridir. ben her şeyi kafama takıp büyütüp büyütüp o düşüncelerden devler oluşturduğum sonra da o dev düşüncelerin altında ezildiğim için takıntılı olmayı sevmiyorum. keşke daha rahat, hiçbir şeyi umursamayan biri olabilseydim.
31 çekerken karanlık çağda seks düşünmek. Hayır maymun gibi sesler çıkarıyorum, komşular rahatsız oluyor.
fazla merhametliyim evet evet çok fazla.
şu mantık denilen şeyi diğer insanlar gibi kullanamıyor olmak. habire duygu salgılamak.
ruh hali çok çabuk değişmek, bu yüzden sürekli kavga etmek. bir de sabahın ilk ruh hali neyse onun tüm gün devam etmesi. **
sulugöz olmak, duygusala bağlamak.
resim çizerken ve bm dinlerken mala bağlıyorum. donumu çalsanız haberim olmaz amk.
insanlar çok hızlı güveniyorum. Herkesi kendim gibi zannediyorum. Bazen poliyana oluyorum. Ben bu iyimser şeylerden nefret ediyorum.
asik oldugum kiza hayatta acilamam. icimde hep kaygi tasirim, ne diyecek, ne soyleyecek, acaba tersler mi? en sonunda kiz almanya'ya gider, sonra hicbir sekilde ulasamam. boyle de mal bir insanimsiyim iste.
yaptığım iyi bir iş nedeniyle başkasından övgü beklemek. bu ezikliktir başka hiçbir şey değil.
göz görür, ama gönül, ya dinlemez, yada umursamaz.
ama yinede...

"sakın nefret ettiğimi düşünme bende böyle duygular barındıramazsın." *
ukalalık, tembellik ve boş vermişlik.

vesselam...
istikrarsızlık, dalgınlık halinde yaşama.
güncel Önemli Başlıklar