bugün

yazarların kimini mağdur kimini mesut eden olaylardır. Misal;
bindim otobüse gidiyoruz, iğne atsan yere düşmeyecek, zaten kış, zaten akşam. Arkamda bir sertlik hissettim. Ama nasıl sinirlenmişim, bir adım öne gittim k.duğum hala geliyor. Döndüm bi tekme çarptım hafiften, hani şöyle yerden, yerdeki taşa vurur gibi. Artık 2 durak önce indim de o karda kışta dona dona yürüdüm. Allah kimsenin başına vermesin.
otobüs tıklım tıklım. Adım atacak yer yok. Tavandaki demire tutunarak ayakta duruyorum. Şoför ani bi fren yaptı, önümdeki kızla en az 10 saniyelik çok çok net fording durumu yaşandı. Çok utanmıştım lan, ayıp amk.
(bkz: seks hikayeleri)
(bkz: geçen yine yaslıyorum)
lisedeydim bi gün otobüsle okula gidiyorum bir an otobüsün ani freniyle arkamdan birisi belime sımsıkı sarıldı dönüp tam ağzının ortasına vuracakken benim ben kadınım dedi kadın tuhaf oldum ne yapsam bilemedim. *
murat boz konserine 3 kız gittik, haliyle çok kalabalık arkamızda 6-7 tane bizim yaşlarımızda erkek var ve tam arkamda ki şarkı eşliğinde ford yedim.
başlarda kalabalıktan kaynaklandığını sandım, uzaklaşmak için kendimi öne doğru götürünce oda beni takip etti tekrar fordlayınca, beklemeden çocuğun ayak parmak uçlarını topuklarımla zemin üzerinde ezmiştim.

aklıma gelen ilk ford hikayemdi.
fırın sırasında beklerken yaşamış olduğum olaydır.

(arkama dönmemle bana doğru hızla gelen +65 bir dayı görmem bir olmuştur,geldi geldi geldi deyirdi ve geri çekilmesi bir olmuştur)

+aaaa ama dayı!
-pardon genç bir sorun var mı?
+eğlendiysen sorun yok dayı geçti gare!
-ehheehhehe ilahi. gençlik işte.
+(kart pezevenk)
gecenlerde minibüste gidiyorum aslında pek tarzım degildir minibüse binmek taksi yada özel arabamı kullanırım, herneyse önümdeki ablam üzerime cıkacak nerdeyse geri geri üzerime geliyor bide arkasına kacamak bakışlar atıyor arada sırada. Ben geri gittikçe üzerime geliyor. Lanet olsun dedim indim minibüsten ama kendimi çok kullanılmış hissettim sözlük bu karılar azmış.