bugün

modlara memelerini göstermis olabilir.
Kimdir o? Lan bi girmedik ortalik çorba olmus resmen.
Sözde Kankasının yokluğunu fırsat bilip, Sözlükte istisnasız her erkeğe tatlım, bebeğim gibi avam hitaplar eden kız mıdır kadın mıdır bilemem.
(bkz: bloody crescent)
Ya bırak iyice şizofrene bağladı herkes biliyor ki
l( . )( . )kin adlı yazar yani ben,
b( . )( . )dy crescent'in feykiyim.

Bir insan kendi feykini neden bu kadar pohpohlar ki anlamıyorum.

Al dinlersin;
http://youtu.be/q3NZbQ2ZSPs

(Burda neden kar yok arkadaşlar ya, ne biçim balkan bu, allahu ekber dağları ile yer değiştirsinler bence bence bu balkanlar hiç olmamış, hiç beğenmiyorum ben. Karı donsuz bırakması gerekiyordu, donu karsız bırakıyor, çok mutsuzum.)

Hem de tamamen kirli oyunlarla çaylağım. Yazık bana be.

Edit:titaniktir evet, görünmezlik değneğini yediğimden beridir kendisi istatistiklerde benin önüme geçmiştir, resmen kadın hakları çiğneniyor, resmen kadınlar eziliyor arkadaşlar, nerede aihm nerede feministler, hani adalet, hep kadınlar mağdur hep!!!
(Helal olsun tabi en çok oyu da en yakın rakibime ben verdim, en son bakarım olmuyor bir meme atarım sözlüğe ne yapayım, savaş istiyorsanız çirkinleşmesini de bilirim kamooğğn)

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Az kaldı arkadaşlar. Görüşmek üzere.
(bkz: milyonlarin bacisi)
fırsatı kaçırmayan sözlük kızıdır.
kim olduğu bellidir malum.
Ben yokum bari sen ol diye sunulmuş lütufa çanak tutan, tamah eden, getir götürcülük yapan kızdır. Gerçi kadın diyorlar.
Yazık lan bunların da sözlükten başka hayatı yok kendi aralarında oynayıp duruyorlar...
O kadar ki, aynı entryi silip tekrar yapıştırmak gibi loser bir davranış sergilemekten haya etmez.