bugün

milyon kere şad olsun.

http://www.liveleak.com/view?i=ffb_1441362032

şu görüntülerde pkklı teröristler ölünce üzülen ve onları öldüren türk aslanlarına "orospu çocuğu" diye bağıran tuncelileri görünce ağzımdan çıkan ilk cümledir.

edit: herhangi bir ırk millet ismi verilmedi. yalnızca tunceli dendi. tunceliyi bilen neden orayı belirttiğimi anlamıştır. ayrıca kürtler doğrular ki tuncelilere kürt dönmesi denir. özü başka millettir. özellikle kürt demedim.

bir açıklamadır.

lütfen kendi ülkesinde nerede kimin yaşadığını bilmeyenler safça yorumlar yapmasın.
yanlız yavuz kürt kesmedi onları daha da güçlendirdi... yavuz alevi türkmen ırkdaşlarımızı kesti bil istedim !
Yavuz sultan selim bektaşi Türkmenlere karşı tez olarak kürt aşiret yapısının oluşmasını sağlamıştır. yani adam bir nevi kürtleri birlik bütünlük konusunda birleştirmiştir, tarihi eksik yorumlamak yakışmaz.
Karşı komşumuz ilk tanıştığımız zamanlar biz kars alevisiyiz demişti.
Az samimi olunca ailece tuncelide isyan sonrasında yakılmamak için kaçmışlar.
Eh biraz daha samimi olunca isyancıların başını çektiklerini öğrendik.
Zaman geçti alevi değil ermeni oldukları ortaya çıktı.

Ve izmir Dikili bunlar gibi binlerce şerefsizi içeriyor. Birer ikişer doğuya eğitime gidiyorlar. Herhangi bir karmaşada çocukluk arkadaşımı beraber büyüyüp oynadığımız denize gittiğimiz çocuğu gözümü kırpmadan vururum, öyle bilendim bu itlere.

En acısı adamlar müthiş derecede kitap okuyorlar ve toplumun her kesimindeler!