bugün

1 program için ortalama 40-50 tl verildiğinden, mantıklı bir iştir. Tek sıkıntı, süredir. Çok fazla aksamalar olabiliyormuş 10 saate kadar falan çıkabiliyormuş.
öğrenciye ekmek kapısıdır.
çok seviliyoruz havası yaratmak.
(bkz: gazeteciler)
(bkz: şakşakçı)
(bkz: boomcu onur)
Zorunluluktandir. degilse millet para kazanirken niye onu izleyesinki. Baslik 3 sene once acilmis. Gunumuzde bu evlilik programlarinida kapsiyor.
Flaş tv de aylık kazancını böyle sağlayanlar tanıyorum.
Niye seyirciye para verirler anlamış değilim. Sanki seyircinin güzel hatrına izleniyor o programlar.
işsizliktir.
Istanbuldayiz ben bilmem esim biliri canli izlemek istemisti esim. Tabi yabanci ya ilgisini cekiyor. Neyse gidelim dedik aradim kanal dyi biz dedim iki bilet istiyoruz programa. Su acenteyi aramaniz gerekiyor dediler. Aradim adam bir guldu ne bileti biz ucret oduyoruz dedi. Nasil lan dedim 9 saat surer 50 tl dedi. Ya ben parasinda degilim esim izlemek istiyor dedim tanam abi ne farkeder ver adini madini ddi verdim. Servis taksim dolmus duraklarinin oradan kalkar dedi. Bindik minubuse gittik sandvic falan verdiler gun sonu bir daha gelmeyecek olan var mi acente yetkilisi biz dedim el kaldirdim verdi 100lugu gorusuruz abi eyvallah dedi.

Agzim acik kalmisti amk. Her gun en az 3 programa gidiyormus bu insanlar. Gunde 150 tl yani minimum. 20 gun bile gitse 3000 tl yapar.
yapmacikliktir. hele şu kadin kuşagi programlarinin vazgecilmezi olan sarişin yaşli bir teyze var. kadin her programda sunucuyu görünce ağliyor amk.
yakında suriyelilerle doldurulmuş stüdyolar göreceğiz. ucuz iş gücü.