bugün

insanları şaşırtan, üzüntüye iten yada memleketin nasıl bir ruh halinde olduğunu gösteren, yaranın aksine yarmayan haber yorumlarıdır.

haber 7 sitesinin pek muhterem 'dindar' insanlarının bu habere yaptığı yorumlara bakalım.
http://www.tumspor.com/ha...rkiyeAzerbaycan-CANLI.php

--------
bu tarz haber resimlerini kullanmanızı kınıyorum.devamı gelirse sitenizi takip etmiyeceğim
--------
bunları yazmak benim haddime düşer mi bilmem ama madem haber yapıyorsunuz görselliklere dikkat ediverin lütfen islamın değerleri ile yaşamaya çalışıyorsunuz ama fotoğraflar haberler çok farklı şeyler söylüyor verdiğiniz reklamlar ve haberlerde islami değerlere uyman resimler ve yazılar koymamanızı rica ediyorum umuyorum ki haberlerinizi okuyan kardeşlerimin büyük çoğunluğu da aynı fikirdedir. isteyen haberi okumaz diye bir şey söylenebilir ama ana sayfada kocaman fotoğrafları koyunca gözlerimizi kapatalım diyene kadar iş işten geçiyor siz de bize yardımcı olursanız sevinirim...
--------

kardeşim sende irade yok mu? sen onu görünce namusun elden mi gidiyor? onu görünce illa malının tavan mı yapması gerekiyor? sen azmansan adamlar ne yapsın?!