bugün

Oytun karan ve Adriana lima bir uçak kazası sonrası ıssız bir adaya düşen ve hayatta kalabilen 2 insandır.

Kazanın ilk zamanları adadan kurtulabilmenin yollarını aramışlar fakat çözüm bulamamışlardır. Kaderlerine yenik bir şekilde 'belki bir gün' ümidiyle adada yaşamayı kabullenmişlerdir.

işte bu zamanlar Oytun karan hem can sıkıntısından hem de erkeklik hormonlarından olsa gerek, sevişebilmek için Adriana Lima'ya yanaşmaktadır. Türlü kur Ve imalarla niyetini belli etmektedir. Bunun farkına varan Adriana lima ise Oytun karan ile açık konuşarak;

'Bak oytun; ben tüm dünyanın tanıdığı Ve hayranlıkla izlediği koskoca Adriana lima... sen ise işsiz Oytun karan. Sen kim benimle yatmak kim?' Diye oytun'u tersler.

Gel zaman git zaman hala adada mahsurdurlar Ve Adriana Lima'nın da kadınlık hormonları artık coşmaktadır. Oytun'a yanaşır, aylardır bu fırsatı bekleyen oytun hemen atlar ve sevişirler.

Aradan 1-2 gün geçer. Adriana uyanır, bakar ki oytun karan bir kayanın üzerine oturmuş, kederli kederli ufku seyrediyor. Yanına gider ve aralarında şu diyalog gelişir;

-'bu ne hal oytun, Karadeniz'de gemilerin mi battı? Niye üzüntülüsün böyle? Sen ki; koskoca Adriana lima'yı bile siktin, mutlu olman lazım artık.

Oytun karan imalı imalı bakar Ve şöyle der;

'Siktik siktik de ne oldu adri, kimseye anlatamadıktan SOnra?'

Not: Sözlükteki bir fıkradan düzenlenmiştir...
Bırak oytun karanı herhangi bir türk vatandaşı adriana lima ile aynı adada mahsursa, artık o adriana için yapabilecek bir şey yoktur. Geçmiş olsun.

Not: ha cia derse ki "lan bacımızı kurtaralım" onu bilemem tabi.

Edit: lan gaza gelip başlığı bile çoğalttınız ya hiç bir şey demiyorum size. Sol framede 2 tane var ve bunda 2 entry ibaresi olsa da 6 entry var.
Hahahasiktir çok güldüren fıkradır. Evet.
Oytuncuğumun hoşuna giden fıkra..
Bak gene okudum gene güldüm. Hahahasiktir evet.