bugün

http://gecmisolsunbasbakanim.com sitesindeki yaran yorumlardır.

inci - 12,5 - Nobir Ayın köyü
Başbakanım sizin sayenizde köyümüze yol geldi. Babam işe girdi. Ben de inşallah büyüyüp sizin gibi başbakan olacağım. Hemen iyileşirsiniz inşallah.*
Serhat Selçuk - 13 - Ankara
Geçmiş olsun Rabbim sevenlerinize bağışlasın sizi..Yapmak istediğiniz güzel şeyler için de yolunuzu nurlandırsın inşaallah... SiZi CANIMDAN ÇOK SEViYORUM iyileşince sizi Ankara/Çankaya Gülen Muharerm Pakoğlu ilköğretim Okuluna gelmenizi beklerim. *
serap ipek - 29 - bursa
En kısa zamanda sağlığına kavuşman dileğiyle.*
tarık günaydın - 31 - istanbul
geçmiş olsun ciğerim*
filiz kasap - 45 - izmir
Dağlar sizin kadar cesur , sizin kadar dayanıklı olamaz . biz ailece inanıyoruz ki en kısa zamanda rahatsızlığınızı yenip devletimizin başına geçeceginize . rabbimin ES ŞAFi adıyla acil şifalar diliyoruz... ALLAH ' a emanet olun sayın BAŞBAKANIM ...

KASAP AiLESi ADINA

FiLiZ KASAP*
basbakanim biz inancli sanatcilar cemiyeti olarak acil sifalar diliyoruz

seyfi...
cahide deler - 31 - nobrain
kiz kardesim maksude deler ve vahide deler ile sayin basbakanimiza gecmis olsun dileklerimizi iletiriz.
ünlü rus sair ve halk ozani, alexander sergeyevich pushkin'in de dedigi gibi gibi; neredesin sari saclim mavi gözlüm.
serkan i̇nci - 25 - istanbul
dedem hep atatürk'ten sonra türkiye'nin başına gelen en iyi şeyin siz olduğunu söylüyor.
adımızı tarihe inci taneleriyle yazacağız inşallah allah'ın izniyle.

allah sizi başımızdan eksik etmesin
cemil baykus - 31 - nobrain
inci gibi dişlerinizle tekrar gülümsersiniz inşallah başbakanım geçmiş olsun
fenasi terim - 23 - dedeler köyü
geçmiş olsun reyis.
aslan kerim - 31 - london
yüce rabbim,
allahım,
rabbim,
recep tayyip erdoğanı,
alma daha o bize lazım,
kızımın yazdığı şiir...
can cemoğlu - 24 - edirne
o hep birinci
olmaz hiç ikinci
9 senedir başımızdan
indiremedi hiç bir cinci
eksik olmaz inşallah
sizin gibi incici *
Bedelli Askerlik ücreti çok yüksek bu yüzden biraz kırgınım param var askerlik yapmak istemiyorum. artık bir dahaki bedelliye inşaallah. neyse sağlık olsun geçmiş olsun saygı değer başbakanım. kendinize çok iyi bakın bize lazımsınız.