bugün

Gökten sibel kekilli yağsa bize murat kekilli düser mınakoyim.
O kadar şanssızım ki ağzımla kuş tutsam kuş ağzıma sıçar.
ilişki durumum; birbirimize yazmıyoruz ama online olup olmadığımıza bakıyoruz.
Becerdiği kızın düğününe giden adam takı merasiminde "ben daha önce takmıştım" dedikten sonra kayıplara karıştı.
'' Kız deyip geçmeyin. Oda 3 harfli, çarpar yani '' diyen kızlar..

-Erkek deyip geçmeyin oda 5 harfli Siker yani""
+ Küfür edermisin ?
- Sikseler etmem amk.
Bir manita duşa girip gelcem dedikten sonra bende gelim mi demiyosan senın amına Koyim.
Kızlara göre erkeklerin aklında hep sex var.
Doğru anasını satıyım halısahaya gittiğimizde spor
yapmıyoruz birbirimizi sikiyoruz.
Eskiden bir kızı 10 kişi sever 1 i alırdı.
Şimdi 9 u sikiyor 1 salağın üstüne kalıyor.
Ferhat dağları delmişse , 
Kim bilir şirine neler yapmıştır amk.
Nietzsche'yi nasıl olur da Niçe diye okursun, madem Niçe diye okuyacaksın o kadar harfi niye kullanıyorsun, sağınız solunuz israf.
memelerini açıp profile koymayı 'farklılık' sanan kadınlar türedikçe, varlık sebebini çüküne bağlayan erkeklerin üremesine kimse kızmasın.
Kız bütün işi gücü bırakmış ''farmville'de karpuzları toplamama yardım et'' isteği göndermiş bana... maraba'mıyım ben ırgat'mıyım amk?
tek maç nasıl bi orospuysa artık herkes onunla yatıyor.
uykumu tam alamadığımda yatağımın başında tarlası yanmış köylü gibi oturuyorum.
Yetişkin bir anneanne esnediği sırada, 750 sure okuyabiliyor.
Allah kimseyi "tamam" mesajına cevap vermeye çalışacak kadar aşık etmesin.
ilk ders beden eğitimi ise okula eşofmanla giden, son ders beden eğitimi ise eve eşofmanla dönen bir millet olarak olimpiyatlar hakkımız.
+ seni kalbime sakladım
- slk msn yha annmlr mrk edr öldrr bni aptl şy .s .s
"Bunun adı KALP canım tersten okuduğun gibi plak değil ki sürekli sende takılı kalsın."

facebook, iyi ki de yoksun hayatımda bu ney bee? türk kızı tribi.*
acayip bir milletiz camı sildiğimizde "heyt be ayna gibi oldu", aynayı sildiğimizde de "yavrum benim be cam gibi oldu" diyoruz.
Dış görünüşe önem verme. Bak elektrik süpürgesine , içindeki tüm pisliğe rağmen çekici.
her şeyin serbest olduğu mübarek 11 aylar yeter artık gelin. oruçlu oruçlu yazılmış enteresan bir ileti.
taksici 3 lira bozuğu çıkmayınca "hakkını helal et abi" dedi. ben de hak geçmesin diye 3 liralık daha git dedim, şimdi yürüyerek geri dönüyorum. paramı kimseye yedirmem arkadaş, enayi miyim ben.
Asıl adam sevdiği kızı çıplak gördüğünde üstünü örten erkektir diyosunuz da kız niye soyunmuş ben onu anlamadım amk.