bugün

çocukken yapılan psikopatlıklar başlığına yazmadım çünkü hala yapıyorum
bu tarz şeyler.benim gibi hala bu tarz manyaklıklar yapanlar olduğuna da eminim.

misal cep telefonundan veya bilgisayardan müzik dinlerken solist şarkıyı söylerken ''kes lan deyip'' şarkıyı durdumaktan büyük haz
alıyorum.koşulsuz itaat ediyormuş hissi veriyor.daha sonra play'e basmadan önce ''tamam devam et'' deyip basıyorum.
o da ayrı bir haz.

arkadaşlarım bize geldiğinde tam koltuklara oturacakken,
''dur dur oturma çamaşır suyu döküldü'' diyorum.
bir süre oturmuyorlar hatta mutfaktan sandalye alan bile oluyor.
sonra inceleyip bir şey yok bunlarda dediklerinde ''psikopat gülüşü'' yaparak tamam tamam oturun diyorum.

idda bayinde yanımda maç dolduran abinin kupona bakıyorum
abi o maçlar iptal listeden çıkarıldı diyorum.
neden nasıl derken, ben kuponu yatırıp çıkıyorum.(aynı bayiye 2 kez gitmiyorum)

kız arkadaşımın ellerini tutup yolun ortasında birden kapat gözlerini bir süprizim var diyorum.
kaldırıma çıkarıp gözlerini kapatıyor gülümseyerek.10'a kadar say dedikten sonra.
saklanıp onu bir yerden izliyorum.
panik yapıncaya kadar bir kaç kez aramamasına da cevap vermiyorum.
tabi bir kere yiyorlar bunu.

otobüste orta kapıdan düğmeye basıp arka kapıdan iniyorum bazen.

halı saha maçı dönüşü bizim ev yakın olduğundan yakın arkadaşıma su diye bir bardak sek rakıyı diktirmişliğim var.
sonraki denemelerimde kokudan anladı artık koklayarak içiyor.
cam kavanozda 2 çekirgeyi 10 tane kızıl karıncayla dövüştürüyordum. tabi çekirgeler parça parça oluyordu, sonra annem kavanozları kirlettiğim için beni azarlıyordu.
yolda yürürken kedi varsa kediye yaklaşır gibi yapıp ayaklarımı yere vuruyorum. en ufağı bu büyüklerini bilmeseniz iyi olur.