bugün

en çok şikayet alan muavinlerdir, yolculara bilader "kalk şuraya geç, yenge sen yanlış yerde oturuyosun, gazoz içicenmi usta" şeklinde hitab eden yalova bursa yollarını aşındırdığım firma ayrıca dolmuş gibidir bunlar heryerde duruyorlar.
profesyonel degil samimi muavinlerdir. 2 sene oncesiydi, evet burda dindinli bir fon muzigi var ve ekran bulaniklasiyor, bavulumu otobuse yerlestirmek icin muavini bekliyorum, muavin de o sira yasli bir kadinin valiziyle ugrasiyor, kadin yok icinde su var kirilmasin, yok bu var dik koy, oglum beni karsilayacak nerde duruyorsunuz gibi klasik sorularla bizim muavinin kafasini sikmekte, muavin her seye hallederiz tadinda cevaplar veriyor. sonra sira bana geldi, bi baktim bu benim cocukluk arkadasi, cocukluk dediysem de aramizda 4 5 yas vardir kesin, mahallenin psikopatlaridan birisiydi, ki hala ayni izlenimi veriyordu. son derece kibarca bavulunuz bu mu dedi, benim agzim acik kaldi. bu adama nolmus, nasil kibarlasmis boyle derken, birden o da beni tanidi, aniden "ulan kucukken yavastin hala yavassin ver hadi bavulunu kalkicaz ,otobuste de oyle zirt pirt bir seyler isteyip durma", dedi. iste o an tum cocuklugum geri geldi, evet samimiler en azindan benim karsilastiklarim.